Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (111)

TÜRKİYE’Yİ İŞGAL EDECEKLERMİŞ…

Mehmet Fahri Sertkaya

Greenlight Capital Hedgefond’un Yahudi olan menajeri David Einhorn, Yahudilerin/Siyonistlerin, bataktan çıkmak için çok ümit bağladıkları Tesla için “Tıpkı Lehmann Brothers gibi batacaklar.” dedi. Biz bunu Akademi Dergisi’nde on senedir söylüyoruz ki her yerde her şartta bataklar. İşte dediğimiz gibi oldu, Esad kaçmadı, devrilemedi ve BOP yani Büyük İsrail Projesi de Müslümanların lehine döndü, batıyor/bitiyor. Ankebut Operasyonu ile de bir anda çok çok ağır darbeler daha alacaklar, alıyorlar. Perişan haldeler

Şeytan’ın Konseyi, İsraillilerle ve daha pek çok devletin liderleri ile de istişare ederek, Türkiye’nin de işgal edileceği bir savaş senaryosu üzerinde görüştü. Çok güldük. Bu ihtimali zaten hep masada tutuyorlar, BOP’taki hezimeti tersine çevirmek, İsrail’i varlıkta tutmak, ABD’nin ve AB ülkelerinin çöküşünü durdurmak için savaşı hep göze almak istiyorlardı. “Almak zorunda kalacaklar, zaten batıyorlar ama bu savaşın kanlı/çatışmalı kısmı çok kısa sürer. Kesin bir mağlubiyeti birkaç ayda yaşarlar” diyorduk. Yıllardır bu aşamayı planlıyor ve bekliyorduk. Daha şurada küçücük Suriye’nin hakkından gelemediler. Almanya ordusu batak. Tüfek yok tüfek ve kara birlikleri fırça sapları ile talim yapıyor. Uçaklar var ama yedek parça ve yakıt yok. Pilotlar var ama eğitim uçuşları bile yok. Fransa da diğerleri de aynı halde. Şu son yıllarda iflas açıklamamayı, işte organ, uyuşturucu ve diğer pis işlerden elde ettikleri kara paralar ile başardılar. İflası bu şekilde ötelediler. Şimdi ne yapacaklar. Elbette “Gerekirse savaşa girelim ama Türkiye’yi elimizden kaçırmayalım” diyecekler. Desinler. Divan-ı salihin kararları aldı, alıyor. Aşağıdan, yukarıdan, yolun sonu görülüyor.

Yaklaşık iki asır sonra dünya sahnesine yine Müslüman Türkler çıkıyor. Bu defa hz. Mehdi’nin ordusu olarak ve dünyaya hakim tek bir İslam devleti kurmak, bütün zulümleri, vahşetleri ve karanlık çağı bitirmek için çıkıyorlar. Herkesin çok tartışığı o hz. Mehdi devrinin saadetle geçecek çağına çok yaklaşılıyor.

Bundan yaklaşık 70 sene önce, hz. üstazımız Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.) a gelerek “Efendim, Yahudiler hezimete uğrayacak derken, devlet kurdular?” diye endişeli surette sordular. Hazretimiz “Endişeye mahal yok. Yahudi milleti devlet kuramayacak diye bir haber yok. Topyekun hezimete uğrayacaklarına dair haber-i sadık var” buyurdu.

İsrail’in, Şeytan’ın Konseyi’ni ve AB devletlerini sıkıştırması, lehine değil aleyhine olacak. Her şartta Ankebut Operasyonu devam edecek. İsrail’in varlıkta kalmasını sağlayan kara para musluklarını daha büyük bir hızla keseceğiz. Bütün bu mücadelimiz Rusya-Çin-İran ve diğer müttefiklerinin de elini güçlendirecektir. Onların hassasiyetlerine dikkat etmeye devam edeceğiz. Melhame-i Kübrayı onlar ve bizler, beraberce kazanacağız. Yahudi, topyekun hezimete uğrayacak ve yeni bir dünya kurulacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.10.2018 19:19)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s