Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (112)

Hani “organize organ kaçakçılığı” suçlaması?

Mehmet Fahri Sertkaya

İlla bu yargılamalara bizim müdahale edip ek deliller sunmamız mı lazım? Siz bizim ciddiyetimizi anlamadınız mı hala?

Bir şey soracağım Tayyip, çok merak ettim. Bütün bu paylaşımlar Cumhurbaşkanına hakaret suçu kapsamına girmiyor mu? Bizi neden dava etmiyorsun.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.10.2018 22:12)

Masum çocukların, hamile kadınların, el kadar bebeklerin hesabını soracağız.

İzmir’deki sözde kazada kamyonetin şoförü olan şahıs, 6–7 senedir bu işleri yapıyordu. Organ işini bilmiyor, insan/göçmen kaçakçılığı yapıldığını bilse de daha arkasında ne döndüğünü bilmiyordu. YİT saha personeli, yaptığı saha çalışmaları neticesinde, bu şoförün konuşturulması halinde, silsile şeklinde organ işinin alt birimlerinin meydana çıkartılabileceğini garanti ediyor. Hatta üst birimlere ulaşmanın mümkün olabileceğini ise yüksek bir ihtimal olarak değerlendiriyor.

Hiç kimse, onlarca kaçak/yabancı insanı taşıyan bir kamyonette taşınanların çoğunun annesiz ve babasız çocuklar olduğu gerçeğini sorgulamayacak mı? Muz cumhuriyeti midir bizim devletimiz? Hangi devlet sistemi göz önündeki bu kadar vahim gerçeği görmezden gelebilir ve bu soruşturmayı “taksirle ölüme sebep olmak” ve bir de “Organize surette göçmen kaçakçılığı yapmak”la sınırlandırabilir?

YİT, şoförün kasten kaza yaptığı, böyle bir talimat aldığı ihtimalini çok kuvvetli buluyor. Az gerisi ve az ileri toprak zeminken o kamyonetin tam da beton zemin olan su kanalına ve mükemmel bir açı ile düşürülmüş olması da soruşturulmayacak mı?

20’den fazla can gitti orada. Aralarında kadınlar, hamile kadınlar, bebekler ve onlarca çocuk var. Bu katliamların planlama ve haber metinlerini yazıp basın/medya ayağını ayarlama kısmında faaliyette olan gizli Ermeni, vatan haini, insanlık düşmanı Samuel Saymaz derhal tutuklanmalı ve tutuklu yargılanmalıdır.

Ortalığı yıkacağız, susmayacağız. CİMER’i on gündür kapalı tutmakla, oraya buraya bakanları panik hali ile koşturmakla, ABD Dışişleri bakanını araya koyup baş suçlulardan biri olan Mehmet Haberal’ı ABD’ye kaçırmakla, bu gerçeklerin üstü kapatılamaz. Bu Türkiye bizim, hesap soracağız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.10.2018 23:50)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s