Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (115)

Türk Kızılayı Başkanı Kerem Kınık epeyi rahatladı

Mehmet Fahri Sertkaya

YİT onu kara büyülerden koruyor. Sözümüzü dinledi ve Turgut Aydın’la görüştü. Telefonla konuşup buluşma yeri ayarladılar ve buluştular. Turgut’un telefonu kriptolu olanlardan diye, dinlenemeyeceklerini zan etmiş olabilirler. Telefon trafiğini kesmeliler ve başka bir irtibat yolu bulmalılar. Kerem Turgut’a “Bunlar bizi gözden çıkartacak. Seni de beni de” mealinde konuştu ki çok doğru dedi. Turgut da bunun farkında ki ikisi de çoktan gözden çıkartıldı. Bizim manevralarımız sayesinde hala hayattalar. Birbirlerine karşı samimi olmalılar, hayatta kalıp sadece hapis cezaları ile kurtulmak istiyorlarsa, mahkeme aşamasına kadar, sıkı ve samimi paslaşmalılar. Kerem de Turgut gibi kasetler çekip çok farklı yerlerde saklamalı. Savunma amaçlı bu sistemi kurmalı. Hususi görüşmeler sırasında telefonlarının bataryalarını çıkartmalılar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 19.10.2018 17:31)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s