Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (118)

İsrail’den Şeytan’ın Konseyi’ne gelen haberler/talimatlar David Bickham’ın canını çok sıktı

Mehmet Fahri Sertkaya

Sürekli olarak diğer konsey üyeleri ile “Ne yapsak” deyip durdular. David çok zorlandı, çok içti ve kafası zom oldu.

Konseyin gözleri sürekli Türkiye’de ve bizde. Sürekli olarak Telegram grubumuzu takip ediyorlar. “Kaos çıkartmanıza, kan dökmenize karışmayacağız. dedik, onlar da “Biz gerçekten doğru plan mı yaptık” gibi şüphelere düştüler ve değerlendirmeler yaptılar. “Yapabilecek başka bir şeyimiz yok zaten” dediler ve bu mevzuyu kapattılar. Sadece David değil, konseyde herkesin konuşmaları bu şekilde. “Güçlü görünmeliyiz” diyorlar, çünkü güçsüz çaresiz kaldıklarını, gerçek hallerinin gözler önüne serilmeye başladığını biliyorlar. Mehmet Haberal da konseydeydi.

(İlk yayın tarihi 19.10.2018 18:00)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi 
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s