Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (119)

Trump’ın amcası hakkındaki yazımı Trump okuyunca kafayı kıracak gibi oldu.

Mehmet Fahri Sertkaya

Çok çok şaşırdı. David’i aradı ve “Geçmişteki mevzuları da bu kadar isabetle nasıl çözebilirler, anlatabilirler? Bunlar ne kadar büyükler acaba, nereye kadar elleri kolları yetişiyor? Sadece Telegramda bir dergi değiller anladık ama güçleri nereye kadar uzanıyor? Onların da bizim gibi baronları var mı?” mealinde konuştu. O yazım Trump’u gerçekten şok etti. David de etkilendi. Bizden her an her şeyi bekler hale geldiler. “Bunlar bizim niyetimizi mi okuyor, yapmadan önce de mi biliyor?” gibi kendi kendine düşünüyor olabilirler. Belki de “Biz bile daha bulamadık ama dedikleri doğru olabilir mi? Beyin dalgalarını çekip işleyerek, kilometrelerce öteden görüntüleri ve sesleri beyinden alabilirler mi? Şu zamanda bu teknik bulunmuş olabilir mi?” diye düşünüyorlardır. Yine de tedbiren kafalarına alüminyum folyo sararak dolaşmalarını tavsiye edebiliriz 😄 Numan bu tavsiyeme çok kızmış olmalı ama belki konsey kale alır.

Alığın teki olan Donald Trump bu kadar bile düşünemez de, David’in zekası ona nispetle gayet iyi. Belki o düşünebilir. Onu da uyuşturucu ve alkol frenliyor. Gerçi sık sık ve yoğun miktarda kullanmıyor ama yine de kabiliyetlerini frenler. Trump zaten keş. Toz, hap karışık götürüyor. Amerikanın yönetimi aslında bu konseyde ve bu konseyin de üzerinde bulunan İsrail’deki Sanhedrin Hahamları denilen bir ruhani/dini konseyde. Trump göstermelik bir başkan. Çok vakit aklı başında bile değil. Konsey adına Trump’ın yanında duran ABD yi yöneten şahıslar var. Trump ı bunlar yönlendiriyorlar. Yoksa Amerika daha da beter halde olur.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 19.10.2018 18:09)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s