Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (120)

“Biteriz” dediler

Mehmet Fahri Sertkaya

“İsrail beyin olacak, ABD, İngiltere, Fransa (kontrollerinde olan diğer devletler/ordular) kullanılacak. Bölgede savaş olacak, Türkiye’ye de girilecek.”

Planları bu şekilde ama bu planın uygulamaya girip girmeyeceği, Türkiye’de çıkartacakları kaostan sonra belli olacak. Kaosta Türkiye iyice zayırlarsa o zaman girecekler. Bunu İsrail’i de yöneten Sahnedrin konseyi/hahamları istedi. Amerika merkezli Şeytan’ın Konseyi şu aşamada böyle bir şeyi düşünmemişti bile ama çaresiz olarak üstlerine itaat edecekler. İsrail gerçekten panik yaptı, “Biteriz” dedi. “Bütün paramız kesilir, İsrail çöker” dediler. İsrail bu mesajları iletmek için Şeytan’ın Konseyi’nin de bir üyesi olan Haham Ben Abrahamson’u kullandı. Evet, Şeytan’ın Konseyi’nde ifşa edeceğimiz dördüncü üye, Sanhedrin üst konseyinde de bulunan Haham Ben Abrahamson. Fotoğrafta bu pislik herif, Sabetaycı gizli Yahudi ve Mason olan Adnan Oktar isimli pislik herifle bir arada görülüyor. Adnan’ın şımarık ve kendine çok güvenen tavırları hep bu hahamlara ve konseylerine güvenmesinden kaynaklanıyordu. Bunlar Şeytan’ın Konseyi’nin de üzerinde olan Sanhedrin Hahamları. Abrahamson ise hem Sanhedrin hahamları arasında hem de 13’ler Meclisi’ni oluşturan hahamlardan biri… Nasipse bu gece daha da sarsıcı gerçekleri öğreneceksiniz. Paylaşacağımız bilgiler, Ruslar, Çinliller, İranlılar başta olmak üzere dünyadaki pek çok milletin ve devletin de elini güçlendirecek. Yeni bir dünya kurmaya devam edeceğiz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 19.10.2018 18:24)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s