Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (121)

Şeytan’ın Konseyi’nin yedi kişilik ekibinden ifşa edeceğimiz dördüncü kişi Haham Ben Abrahamson

Mehmet Fahri Sertkaya

“Bu kişi israil’i yönetiyor.”

Şeytan’ın Konseyi’ni oluşturan yedi kişi arasında ast/üst ilişkisi ve emir/komuta sistemi yok ama “Konsey içinde en çok konuşan ve en çok sözü geçen ikinci kişi Haham Ben Abrahamson’dır.” diyebiliriz.

“Bu kişi israil’i yönetiyor.” diyebiliriz. Çünkü Şeytan’ın Konseyi’ni ve İsrail’i de yöneten en üst ruhani konseyin önde gelen isimlerinden birisi Haham Ben Abrahamson. Abrahamson 13’ler meclisinde. Şeytanın konseyi ile o 13’ler Meclisi arasında bir elçi. 13’ler Meclisi hep hahamlardan oluşuyor. Ülke lideri, siyasetçi, büyük holding patronu gibi kişiler bu mecliste/konseyde yok. 13’ler Meclisindekiler de Şeytan’a/Azazil’e tapıyorlar. Sürekli ona ibadet ediyorlar. Secde bile ediyorlar. “Melekler Adem’e secde etti. Ademler/İnsanlar da şeytana edecek” mealinde bir zikirleri var, bunu söyleyerek Şeytan’a secde ediyorlar.

İslam’ı tahrif etmek, Müslümanları yoldan çıkartmak, Abrahamson’un vazifesi…

Şeytan’ın Konseyin’de de daha üstteki 13’ler Meclisinde de üye olan Haham Ben Abrahamson’ın ilgilendiği konular çoğunlukla İslam’ı tahrif, Müslümanları yoldan çıkartmak, İslami cemaat ve tarikatları bozmak, ele geçirmek gibi konular.

Bunlar, Sabetaycı gizli Yahudi ve Mason olan Adnan Oktar’ı sonradan kontrollerine, emirleri altına aldılar ve korudular, güçlendirdiler, kullandılar. Onun üzerinden de İslam’ı içten içten tahrif etmek istediler. Asıl hedef: Müslümanlara Yahudileri hoş ve dost göstermek. İsrail’in varlığını meşru göstermek ve varlığını kabullendirmek, ehl-i sünneti yıkmak, kadın-erkek münasebetlerinde ölçüyü bozmak, İslam’da reform/güncelleme yapmak, hadisleri/sünneti yıkmak ve mezhepsizlik dayatmak. Basit bir kuklaları olan Tayyip’e de bunları, bu 13’ler meclisi, Şeytan’ın Konseyi üzerinden emir ediyor. Tayyip gibi Diyanet İşleri Başkanlığı da bunların elinde bir oyuncak. Zaten kısa süre öncesine kadar Diyanet’ten sorumlu devlet bakanı, kerhanecilik işi ile de gizlice meşgul olup gizli Yahudi ve Mason da olup bunların kuklası olan Numan Kurtulmuş’tu. Biz son iki senedir iyice ifşa ettik diye, istemeye istemeye Numan’ı “resmiyette” geri çektiler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 19.10.2018 18:25)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s