Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (122)

David!

Mehmet Fahri Sertkaya

Az önce büyücülükten, cin/sihir işinden başka bir şey bilmeyen Sanhedrin hahamlarınızı öyle bir ayara çektik ki, cinlerden koca ordu kurmuşlar ama orduları dakikada kaçtılar. Sor onlara, anlatsınlar, beni doğrulayacaklar. Bittiniz siz. En merkezdeki fitne yuvalarınızı dağıtmaya başladık.

Ordumuzu görmeleri, kaçmalarına yetti. Çok yüksek makamdan bir komutanlarının da başını aldık. Şimdi “Görürsünüz siz, bu kadar kabalalık gelebileceğinizi beklemiyorduk. Size bunun hesabını sonra soracağız” tribi yapıyorlar.

Benim karşıma Sanhedrin’in gönderdiği komutan bir cin çıktı. İşlerimde aksaklıklar çıkartıyordu. Önümü kesmeye çalışıyordu. Atıştık, restleştik. Güldü ve “Bizimkileri bir çağırayım” dedi. “Haydi öyle ise işte meydan, kapışalım” dedim ama 80–90 bin kadar cin geldi 😄

Ben de bizimkileri çağırdım. “Medet ya hz. Üstaz” dedim ve başladım okumaya. İlk anda hz üstazımız beyaz bir atın sırtında, ordusunun en önünde geldi. Arkada büyük bir kalabalık. Ben okumaya devam ettikçe gökler yarılmış da asker yağıyormuş gibi bir manzara oluştu. Dakika olmadan sizin cin ordusunun 3–4 katı kadar sayıya ulaştık. Ön sıralar hep şehitlerin ruhaniyetleri, arkalarda gelenler ise hep insan suretinde melekler.

Hahamlarınız korkudan can vereceklerdi. Bağırmaya “Geri dönün, kaçın, kurtulun” demeye başladılar. Kaçana kadar bile ilk vuruşlarda iki yüz kadar cininiz telef oldu. Kaçmalarına şimdilik izin verildi ama o bana posta koyan komutanı bırakmadılar. Kafası vuruldu. Hususi olarak cin ordunuz ile ilgilenen bir Sanhedrin hahamı vardı, çıldırıyordu, inanamıyordu.

Sonra ortalık yatışınca bana bir cini gönderdi ve “Okuma, elçiyim” dedi. “Bu, burada bitmedi. Size göstereceğiz. Bundan sonra başınıza ne gelirse bizden bilin. Siz çok ileri gittiniz” falan dedi. Güldüm geçtim.

Bu güne kadar çok sıkıntılardan cinleriniz sayesinde çıktınız. Bilin ki bizim üstazımız cinler aleminin de mürşid-i kamili ve Ankebut Operasyonundaki samimi hiç kimseye cinleriniz ile zarar veremez, onların yolunu cinleriniz ile kesemezsiniz. Her sahada üstün olan, güçlü olan, ilim sahibi olan, birlik olan ve zafere ulaşacak olan biziz. Biz, Mehdi ali Rasulün ordusuyuz.

Biz istediğimiz zaman, istediğimiz herkesi ve her şeyi ifşa ederiz. Bize kimse mani olamaz. Sanhedrin hahamları da olamaz.

Gece boyunca da dünyayı fesada veren ve her pis işin arkasında olan kişileri ifşa etmeye devam edeceğiz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 19.10.2018 22:07)

Paylaşmamak kararında idim ama şimdi herkes daha iyi kavrayabilir ve paylaşacağım. Siz takipçilerimiz cinler alemine dair da çok şeyler duyup öğrendiniz. Artık bu ses kaydını da kaldırabilirsiniz.

Haftalar önce bir hanımın ses kaydını paylaşmıştım. Mahmud Efendi cemaatine bağlı olan bu hanımı Hz. üstazımız huzura kabul etmiş ve kendisine bir tesbih vermiş, “Buna devam et kızım” demiş ve “Ne olacak kızım sizlerin hali böyle” demişti. İşte onun birkaç gün öncesinde, 35 senedir hiç bitmeden rahatsızlığından kurtulamamış bu hanımı kurtarmaya çalışırken bir gürültü kopmuştu. Bu hanıma musallat olan cin, bir cin kabilesinin oğlu idi ve sürekli yardım görüyordu. Mevzu uzuyordu, benim vaktim yoktu. Pes de etmiyordu. Sonunda bir de babası yani kabile reisi bile karşıma çıktı, restleşti ve ben de mevzuyu büyüklerimize havale ettim. Bu gün yaşananın benzeri bir restleşme olmuştu.

Bir anda öyle bir harp çıktı ki, koca kabilenin yarısı bizim ordumuz tarafından yok edildi. Haftalardır bütün cinler alemi bunu duydu, konuştu, konuşuyor. Geçen bu süre zarfında onlarca başka cine sordum, bu hadiseye duymayan kalmamış. Biraz da bu yüzden rahatsızlık yaşayan kişilerin beni arayınca cinleri panikliyor ve daha konuşamadan nefes nefese kalıyorlar. Kabilenin yarısı demek yaklaşık 50 ila 100 bin arası cin demek. Kabile reisi ise Şeytan’ın yani Azazil’in sağ kollarından bir kumandan idi. Pek çok kimse bilmez bu hususu ama Allah sadece Azazil’e değil, sağ kollarına da kıyamete kadar ömür verdi. Öyle olmasaydı bu reis de o gün orada can verirdi.

O ses kaydını bu gece ya da yarın paylaşacağım inşaallah ki hala anlamamış olanlar yolumuzun/davamızın ve üstazımızın büyüklüğünü iyice bir anlasınlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 20.10.2018 00:30 )
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s