Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (124)

İsrail’in başkentini Kudüs yapma kararını 13’ler Meclisi verdi

Mehmet Fahri Sertkaya

13’ler Meclisi, Şeytan’ın Konseyi’nin üzerinde bir meclis/konsey. Şeytan’ın Konseyi’ndeki Donal Trump da Amerikan halkına ihanet edip İsrail namına çalışarak bu projeyi uygulamaya çabaladı/çabalıyor. Tayyip, Numan ve bildiğiniz diğerleri ise aynı proje için çalışıyor ve Müslümanlara ihanet ediyorken, Ankebut Ağı ile danışıklı dövüştüler ve Kudüs’ün İsrail’in başkenti olmasına mani olmuş rolü oynadılar. Bu, iç siyasette yerlerde sürünen imajlarını tazelemek, düzeltmek içindi. Konseyler buna razı oldu ve böyle olmasını istedi. Seçimlerin, referandumların çalındığını, ekonominin çok kötü gittiğini, Tayyip’in niyetinin iyi olmadığını, ABD’ye 10 küsur saat yola katlanıp gidip de hepi topu 20 dakika huzurda bulunabilip geri döndüğünü, adamdan sayılmadığını, yıllardır milletimizi kandırdığını, kale alınmadığını ve daha türlü türlü şeyi millet anlamıştı. AKPKK buz misali eriyordu ve sonra aralarındaki sıkıntıları çözdüler. “Eskiden olduğu gibi sadece bizim sadık köpeğimiz olacaksın. Başkasına itlik etme” dediler. Sonra o arada bozulan imajı tazelediler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 20.10.2018 00:53)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s