Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (126)

Süleymancı yurtlarında art arda yaşanan cinsel istismar vak’aları, Siyonizmin 13’ler Meclisi, Haham Ben Abrahamson ve bir avuç vatan haini

Mehmet Fahri Sertkaya

Son zamanlarda yurtlarımıza karşı artan cinsel taciz/tecavüz/istismar iftiralarının arkasında da Şeytan’ın Konseyi ve 13’ler Meclisi var. En çok da Haham Ben Abrahamson var. 13’ler Meclisi Şeytan’ın Konseyi’ne emirler verdi. Şeytan’ın Konseyi de uygulamaya döktü. Onların emirleri ile Türkiye ayağında AKPKK, Tayyip ve Numan kullanıldı. Bunların merkezde olduğu bu haince ve insanlık dışı projede çok sayıda bakan, vekil, bürokrat kullanıldı. Bunlar üzerinden de çok sayıda Emniyet müdürü, hakim ve savcı da projeye dahil edildi. Basın/medya ayağı da Aydın Doğan’a havale edilmişti.

Bu karalamalar için MİT’in hain kanadını da kullandılar. MİT’in hain kanadı, tıkabasa gizli Yahudi, gizli Ermeni ve Mason dolu… Bunlar, lafa geldiğinde Türklüğü ve vatan sevgisini kimseye bırakmayacak kadar iyi rol yapabilen hainler ve münafıklar… Emniyet kadrosu içinden ve MİT kadrosu içinden personel de kullandılar. Bunlar saha çalışmaları yaptılar. Yurtları belirlediler, istihbarat topladılar, yurt personellerini ve yurtlarda kalan öğrencileri belirlediler. Sonra planlar yapıp uygulamaya döktüler. Bazı vak’alarda kandırdıkları yurt öğrencilerine, yurt personeline iftira etmesi için biner lira para ve laptop dahi verdiler. Bazı yurtlarımıza kurdukları tuzaklarda resmen polis memuru olan kadınları ve erkekleri de hiç çekinmeden kullandılar.

Kendilerine çalışan Emniyet müdürlerini de kullandılar. Bu işlere girmek istemeyenlerine bol bol rüşvet dağıttılar. Aynı anda basın medya ayağını Aydın Doğan ve İsmail/Samuel saymaz üzerinden ayarladılar. Samuel bu ayarlamalarda kıdemli konumda, dönen bütün pislikleri biliyor ve organize ediyordu/ediyor. 13’ler Meclisini bilmiyor, Şeytan’ın Konseyi’ni de bilmiyor, çok yukarılarda neler dönüyor bilmiyor ama bu insan şeytanı Samuel bu Türkiye’de kimlerin ne pislikler çevirdiğinin hepsini biliyor ve alet oluyor. Lakin topluma kendini tam tersine gösteriyor. Hak, adalet, insan hakları arayan, zalimin hasmı, mazlumun dostu olan bir karaktermiş gibi rol yapabiliyor. Samuel, Ben Abrahamson’u da bilmiyor ama bilmesi de gerekmiyor. O alacağı paraya ve Türk/İslam düşmanlığı yapmaktan duyduğu büyük hazza bakıyor.

Samuel, kripto Yahudiler ve Masonlar olan Aydın Doğan ve Numan Kurtulmuş ile bu karalama sürecinde çok paslaştı. Cemaatimiz toplum tarafından dışlansaydı ve cemaatimizin mensuplarından ciddi bir kısmı ayrılsaydı, bizi zayıf görselerdi, işte o zaman yine karalamalar, iftiralar ile hukuki/polisiye müdahaleler yaparak yolumuza son darbe vurmak da isteyeceklerdi. Cemaatimizin hızlı büyüdüğünü, milletimize ve devletimize kurulan haince projeleri bozabildiğini, vatan/devlet/din müdaafasında devleştiğini gözlemliyorlar ve bu nedenle özellikle bizimle uğraşıyolardı/uğraşıyorlar. Akademi Dergisi tam da bu süreçte devleşti, kritik kişilere ve konulara dokundu, oyunları bozabileceğini fark ettirdi ve onları endişe sardı da biraz sakinleştiler, akıllı oldular.

Boşbakan Binali Yıldırım bile bu haince projede rızası ile yer aldı ve büyük suçlar işledi. Her ihanete destek oldu. Çok para aldı. Gizli Ermeni ve Mason Abdullah Gül de büyük bir memnuniyetle ve keyifle bu projede faaliyet gösterdi ve vatana/millete ihanet dahil türlü suçları işledi. Şu sıralarda resmi bir vazifesi olmasa da hala cemaatimize karşı aynı ayarda arka plandan faaliyetlerine devam ediyor, uğraşıyor. Abdullah Gül ve çevresi ile Erdoğan’ın arasında yaşanan sıkıntılar da geçici sıkıntılar oldu ve sonra aştılar. Gül hala arka planda AKPKK’yi/Tayyip’i ve her türlü ihanet planını destekliyor ve özellikle cemaatimize karşı kurulan planların uygulamasında, Türkiye ayağında destek veriyor. Çünkü Gül hala Şeytan’ın Konseyi’ne çalışıyor. O konsey izin vermezse böyle hainler birbirleri ile çok uzun küs bile kalamazlar. Sabetaycı gizli Yahudi ve Mason Bülent Arınç da bu ihanetlerin Türkiye ayağında üst kadro içinde saf tuttu. Eski Aile Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu da çok ama çok gayretli bir şekilde bu hainlere bilerek ve isteyerek hizmet etti. Bu ihanetlerde, insanlık dışı karalamalarda, iftiralarda aktif rol aldı. Çok da para aldı. Özellikle tecavüz iftiralarında/karalamalarında bu ahlaksız kadının parmağı hiç eksik olmadı, insanlık dışı faaliyetlerin dibini gördü. Düşülebilecek en dip derekeye düştü. İftiralarla başlatılan yargı süreçlerinde mahkemelere/hakimlere de Bakanlığını kullanarak müdahil oldu. Bunları yaparken hep Türk/İslam düşmanlarına hizmet ettiğini çok iyi biliyordu. Bakanlıktan ayrıldıktan sonra gücü kalmadı ve bize karşı verilen haince mücadelelerde istese de saf tutamadı. Piyondu, oynattılar, kullandılar, şimdilik bitti, yakında diğerleri ile birlikte bu hain ve alçak kadın da yargılanacak. O sözde Aile Bakanlığı da tamamen Siyonistlerin/Satanistlerin/Masonların projesi… Yıllardır bu hususlarda çok yayınlar yapıp onları çok köşeye sıkıştırdık. Ankebut Operasyonu kapsamında o sözde bakanlığı, gerçekte Mason locasını, kapattıracağız. Oradan yapılan ihanetleri de durduracağız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 20.10.2018 03:32)

Cemaatimize devlet gücü ile operasyonlar yapmak, sıkıp bunaltmak planları şimdilik hayal oldu.

Lakin yine de açık arıyorlar, araştırıyorlar. En ufak bir açık bulsalar vuracaklar. Cemaat merkezimizde bile onlara çalışan hainler var, iki tekrar ile, iki sene ara ile, Akademi Dergisi karşıtı sahte mailleri sistemimizde dolaştıranlar da o hainler… O hainleri de koz olarak kullanacaklar ama acele etmiyorlar, vaktini kolluyorlar. Muhterem büyüğümüz onların hepsini isim isim, cisim cisim biliyor. Her zaman olduğu gibi harikülade bir siyaset sergileyecek, onları saf dışı bırakıp temizleyecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 20.10.2018 07:23)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s