Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (127)

Sanhedrin de Sanhedrin deyip duruyorlardı. Müslüman Türkler karşısında bir gecede darmadağın oldular

Mehmet Fahri Sertkaya

Yaklaşık 90 bin kişilik cin ordularının karşısına birkaç dakikada yaklaşık 400 bin kişilik şüheda ve melek ordusu çıktı. Başlarında hz. üstazımız vardı. Kaçtılar, 200 kadar ölü bıraktılar ve sonra bir de bizi tehdit eden büyük kumandanları öldü.

Sonra gece boyunca, 13’ler Meclisindekileri koruyan ve hizmet eden çok sıradışı cinlerini gönderdiler. Onlardan biri dişi bir cin olan Cina idi ve günler önce aciz düşüp elimizde Müslüman olmuştu. Bu gün onun kız kardeşi olup 433 yaşında bir Yahudi cin olan Sina da henüz birbuçuk saat kadar önce Müslüman oldu. Sina’nın kocası Yahen’di. O da Yahudi idi ve ismi İbranice idi. O da bu gece Müslüman oldu. Müslüman cinlerin arasına karıştı ve Mustafa ismini aldı. Bu gece öyle bir gece oldu ki, Şeytan’a tapanlar kahroldular. Ben Abrahomson “Bu nasıl iştir, gönderdiklerimiz ya ölüyor ya da Müslüman oluyor. Biraz duralım, şimdilik başka göndermeyelim” demek zorunda kaldı. O merkez üslerini de darmadağın edeceğiz. Ankebut Ağı’nın ins-ü cin şeytanlarını mağlup edeceğiz. Ankebut Operasyonu, çok çok büyük bir hızla ve ezici üstünlükle devam ediyor. Bu operasyonu, küfür ve zulümle dolu olan dünyayı iman ve adaletle dolduracak olan Mehdi ali Rasul yapıyor. Onun ordusu ile kimse boy ölçüşemez. Cina, Sina, Yahen ve çok daha fazlasının ses kayıtlarını ilerleyen günlerde inşaallah paylaşacağız. İsmini daha önce andığımı Ki isimli cinleri de öldü. Şeytan’ın Konseyi’ndeki büyücü ve onların emrinde olan Haham büyücülerden sonra, 13’ler Meclisindeki daha kuvvetli büyücüler de bir işe yaramamış oldu. Oysa bunların çok büyük kuvvet olarak gördüğü şeydi cinleri ve büyüleri. Şimdi moralleri de darmadağın. Bu kadar büyük cinleri bile ya ölmüş ya Müslüman olmuşken, o kalan diğer cinlerinde moral mi kalır? Onlar da artık moralsiz, inançsız kuru kalabalıktan ibaret kaldılar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 20.10.2018 07:11)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s