Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (128)

Suudi Amerika konsolosluğunda öldürülen Rus casusu Cemal Kaşıkçı’nın cesedine ne olduğu tartışmalarında YİT de aciz kaldı

Mehmet Fahri Sertkaya

YİT, Kaşıkçı’nın cesedinin çok küçük parçalara ayrıldığına ve konsolosluk personeli tarafından küçük parçalar halinde ve yaya olarak dışarı çıkartıldığına emin olsa da, bunların sonra nasıl yok edildiğine dair istihbari bilgi elde edemedi. Bu parçaların sonra bir yerde bir araya getirildiğini ve topluca yakıldığını değerlendiriyor.

Lakin YİT, Kaşıkçı’nın temasta olduğu Rus casusuna ve bu Rus casusunun Amerikalılardan nasıl bilgiler çalıp Kaşıkçı’ya ilettiğine dair sağlıklı bilgiler elde etti.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 20.10.2018 07:31)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s