Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (130)

İdlib’de iki yüze yakın askerimiz şehit oldu. Kayıplarımız her dakika artıyor

Mehmet Fahri Sertkaya

İdlib’te askerlerimizi, çoğunlukla iran’dan gelen milisler vuruyor. Bizim askerlerimiz ile sözde İslami terör örgütlerini yani Siyonizme hizmet eden CIA piyonu kiralık katil sürülerini korumak telaşındalar. BOP yani Büyük İsrail projesi çöküyorken bu katil sürüleri Suriye’nin her yerinden ayrılıp gelip İdlib’e sıkışmıştı. Son günlerde iki yüze yakın askerimiz şehit oldu.

Rusların havadan yaptığı bombardımanlarda da kayıplar veriyoruz. Afrin operasyonunun bir tiyatro olduğunu, bir vatana ihanet eylemi olduğunu, bütün Türkiye’nin aldatıldığını, ordumuzun teröre hizmet ettirildiğini, ABD ile danışıklı dövüşüldüğünü, orada 90 binden fazla teröristin ordumuz vesilesi ile korumaya alındığını, sonucun böyle olacağını gür sesle bağımış ve saatlerce süren anlatımlar yapmıştık.

Hulusi Akar, Hakan Fidan, Ahmet Devitoğlu, Abdullah Gül, Tayyip Erdoğan, İbrahim Kalın, İlnur Çevik, Aydın Doğan, Ferit Şahenk, Turgay Ciner dahil hepsi idamla yargılanacaklar. Çünkü Afrin tiyatrosu ile İdlib’e sıkışan teröristleri korumaya almak Şeytan’ın Konseyi’nin planıydı. Hepsi de bunu biliyorlardı. “El kadar Afrin’e koca ordumuz mu giriyor? Fırat’ın doğusuna niye girilmiyor? Afrin zaten güvenli/huzurlu bölge. Orada Ruslar havada ve karada kontrolü elde tutuyor. Afrin’de çatışma bile yaşanmıyor. Ceset görüntüleri bile yok” dedik, dinletemedik. Telaş hali ile bu yayınlarımızı sansürlemek gerçek sahibi CIA olan Facebook’a, Twitter’a, WhatsApp’a, Youtube’a kalmıştı. Bütün bu Mehmetlerin asıl katili adli sistem içindeki hakim ve savcılar ve ordu içinde bu ihanete tepkisiz kalan ve hizmet eden subaylar ve mecliste vekil sıfatı ile bulunanlar. Hepsi yargılanacaklar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 20.10.2018 08:18)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s