Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (134)

YİT nihayet öğrendi

Mehmet Fahri Sertkaya

Rus casusu olan Cemal Kaşıkçı’nın cesedi parçalanmış halde ABD’ye götürüldü.

ABD’nin zihin kontrol silahına dair belgelerin casusluk yolu ile ele geçirilip kendisine gönderildiği tespit edildikten sonra, pusuya düşürülüp şiddetli işkencelerle konuşturulmak istenen ve sonra öldürülüp cesedi parçalanan Cemal Kaşıkçı’nın cesedi ABD’ye götürüldü.

Kaşıkçı’yı sorgulamak ve konuştumak için ABD’den/CIA’dan 12 kişilk bir özel ekip birkaç farklı özel jet uçakla İstanbul’a geldi. Dikkat çekmeden, gruplar halinde geldiler ve dikkat çekmeden, farklı zamanlarda ayrı ayrı şekilde konsolosluğa girdiler. Sonra vatan haini, CIA piyonu ve BOP’çu Numan Kurtulmuş ve Tayyip Erdoğan da kullanılarak Kaşıkçı oyuna getirildi. Konsolosluğa girdi, çıkamadı. Cemal Kaşıkçı’nın infaz emrini Şeytan’ın Konseyi verdi. Onu orada Şeytan’ın Konseyi’nin üyelerinden biri olan Trump üzerinden devreye sokulan CIA casusları bekliyordu. Bunlar, CIA’dan ziyade konseyin ve Trump’ın hususi emrinde olan, konseyin varlığını da bilen ekiplerdi. Kaşıkçı’ya bilgisi/evrakları sızdırılan gizli zihin kontrol silahı da zaten Şeytan’ın Konseyi’nin hususi alakası ile gizlice geliştirilmek istenen ve Trump’ın amcası John George Trump’ın şirketleri ile bağlantılı olan bir proje…

Kaşıkçı’nın cesedinin parçaları İstanbul’daki Suudi Arababistan Konsolosluğundan yaya çıkan yaklaşık 12–18 kişi tarafından çantalarla çıkartıldı. Az ötelerde bekleyen birkaç farklı araçta bu parçalar bir araya getirildi. Sonra Kaşıkçı’nın cesedinin buldunduğu bu araçlarla söz konusu CIA ekibi hava limanına gitti ve oradan bunlar tarafından, geldikleri özel jetlerle ABD’ye götürüldü. Türkiye’de hiç riske girilmedi, hiç bekletilmedi. Bütün bunları Numan da Tayyip de detaylarına kadar biliyor. Şimdi kriz çıkınca bu işi Suudilerin üzerine yıkıp sıyrılmaya çalışıyorlar.

YİT, Rusların namına çalışan Cemal Kaşıkçı’ya, Şeytan’ın Konseyi’nin söz konusu gizli silahına dair bilgileri ve evrakları gönderen Rus casusunun da açık/gerçek kimliğini tespit etti. Söz konusu casus, sadece birkaç sene önce ABD’ye sızdı. Kendisine fiziki özellikler olarak çokça benzeyen ve yalnız yaşayan bir ABD vatandaşını öldürdü. Onun yerine geçerek onun resmi kimliğini kullandı. Sonra, Şeytan’ın Konseyi’nin adamlarından biri olan ve şu anda ABD Dışişleri Bakanı olan Pompeo’nun yakın adamlarından birinin sevgilisine kanca taktı. Onu kendine bağladı, onu kullandı. Bilgiler ve evraklar o kadın sayesinde ele geçirildi. O kadın da tespit edildi ve Kaşıkçı’dan yaklaşık 12 saat önce öldürülen bu Rus casusu ile aynı gün içinde öldürüldü.

YİT, çok daha fazla detaya da ulaşabildi ama Siyonistlere/Yahudilere fayda verip Rusları ve müttefiklerini sıkıntıya düşüreceği için şimdilik açıklamayacağız. Ümit ediyoruz ki Ruslar ciddiyetimizi, gücümüzü, kararlılığımızı iyice görüp onlara dost olmamımızın onlar için ne kadar değerli olduğunu iyice idrak edecekler. Sputnik Türkiye’nin gizli Ermeni ve gizli Yahudi olan Türk/İslam düşmanlarından alınması başta olmak üzere bütün tavsiyelerimizi dikkate alacaklar.

Söz konusu gizli silah, zaten çokça bilinen ve tartışılan zihin kontrolü sistemlerine dayanıyor. Bunun portatif hale getirilmişi ama henüz son halini almamış. Önce hedef kişinin zihin dalgalarının frekansını tespit ediyor ve sonra aynı frekansı kullanarak o beyne/zihne kontrol komutları gönderiyor. Hedef insan adeta robotlaşıyor. Ne var ki denemelerin çoğunda hedef insanların robotlaşmak yerine komaya girdiği görülmüş. Beyinlerinin ilgili kısmı yanıyor ve bu bütün beyni etkiliyor. Beyin komaya girince hedef insanlar da bir süre sonra ölüyor. Bunların büyük hallerinin 90’ların başından beri Irak başta olmak üzere pek çok ülkede ABD güçleri tarafından denendiği ise herkesçe biliniyor.

Iraklı bir çiftçinin, elindeki tüfekle bir Amerikan helikopterini vurup inişe zorladığı haberleri yapılmıştı. O helikopter bile söz konusu zihin kontrol teknolojileri ile donatılmıştı. Kasıtlı olarak alçak irtifada uçuruluyor ki yaydığı dalgalar insanlara daha güçlü çarpsın ve bu teknikle netice alınsın. Bu kadar alçak irtifada uçması sorun oluşturmuş ve hiç isabet almadığı halde zorunlu iniş yapmak zorunda kalmıştı. Asıl hikaye buydu. Kaşıkçı’ya bilgileri sızdırılan silaha pek de “gizli silah” denemez şu şartlarda…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 21.10.2018 11:13)

Üstteki yazım nedeni ile anında bir panik yaşandı Şeytan’ın Konseyi’nde ve İstanbul’daki Suudi Arabistan Konsolosluğu çevresindeki kameraların görüntülerini elden geçirtecekler. İz, işaret bırakmayacaklar. Kılı kırk yararak, delil olabilecek her şeyi önden kendileri tespit edip ortadan kaldıracaklar. Bu işi ne yapıp edip Suudilere yıkıp kendileri aradan çıkacaklar. Ayrıca, Kaşıkçı’ya bilgi geçtiği için kendini ele veren Rus casusu, Pompeo’nun bir adamının sevgilisine kanca takarak bilgileri alabilmişti. Pompeo’nun bu adamının yok edilmesine, ortadan kaldırılmasına karar verdiler. Çok telaştalar, bu kadarını beklemiyorlardı. Neye uğradıklarını şaşırdılar. YİT, dünyayı şaşırtmaya devam edecek. Biz söyledik: Ankebut Operasyonu devam ediyor ve TÜRKLER GELİYOR.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 21.10.2018 11:37)

Trump bir adamına talimatlar verdi. Bu adamı da Suudileri aradı. Bu adamı Suudilere “Bu iş bir an önce bitmeli, biz de size yardımcı olacağız. Bunu üstlenin, bu iş çabuk hallolsun” mealinde konuştu. Kriz var. Tayyip ve Numan’a da çok iş düşecek. Çok baskı altında olacaklar. Ellerinden geleni yapacaklar. Ruslara numara yapacaklar. MİT’in hain kanadı CIA ile entegre olarak arazi temizliği ve basın/medya yönlendirmesi yapacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 21.10.2018 11:42)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s