Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (135)

Suudi Amerika’daki kurslarımıza ve personelimize şımarık ve kibirli tavırlarla sıkıntılar çıkartan sen miydin, karıştırdım ben? Bekle, bu daha başlangıç… Seni de milyar dolarların kurtaramayacak

Mehmet Fahri Sertkaya

Bu ahlaksız ibne, Trump’tan ötürü yengemiz olur.

Suudi Amerika’nın veliaht prensi Muhammed bin Selman tam bir Siyonist uşağı. Tam bir tasmalı İsrail köpeği… Tam bir piyon ve hain. Ümmetin derhal ayaklar altına alıp imha etmesi icap eden bir muzır varlık.

Kibirli, şımarık, ahlaksız, cahil, yeteneksiz, vasıfsız, boş teneke bir zavallı. İsrail ve ABD emir ediyor o yapıyor. Bu kapsamda, uzun süre Suudi Arabistan isimli sözde devletteki bizim personelimize de eziyet etti. İşgal altındaki topraklarımızda, mukaddes topraklarda İslam’ı öğretmemize izin vermedi.

Kendileri Trump’tan ötürü yengemiz olur. Böyle yazınca anlamayıp da özelden bir dünya yazıp sorunlar oluyor. Türkçesi şu: Bu herif bir ibne ve eşi de Trump… İlk bakışta fark edemeyenler, şimdi resmine bir daha bakıp çok şeyleri fark edebilirler. Dudakları pembe rujlu, kirpikleri rimelli. Trump için süslenirken kıyafetlerine de çok dikkat ediyor ve çoğunlukla transparan kıyafetleri tercih ediyor.

Suudi Amerika’da son zamanda esen “modernleşme” rüzgarı bu ibnenin emri ve gayretleri ile esiyor. Hızlı bir şekilde İslam dini tahrif edilmek ve oradaki Müslümanlar dininden/imanından edilmek isteniyor. Bir kopyası da Türkiye’de Tayyip ve Numan tarafından yürürlüğe konmak istenen bu projeleri Tayyip’e de, Numan’a da M. bin Selman’a da Siyonist/Mason büyükleri/amirleri emir ediyor. Bu işin en merkezine doğru gidildiğinde emirleri verenlerin, tuzakları kuranların 13’ler Meclisi olduğu görülüyor. 13’ler Meclisiinin üstünde 3 kişilik Kabbalacı bir grup ve onun üstünde de Şeytan yani Azazil var. Emrin ne kadar üst makamdan geldiği bu bilgi sayesinde anlaşılabilir.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 21.10.2018 12:02)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s