Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (136)

Adnan Oktar davaları, Haham Ben Abrahamson ve Ankebut Ağı

Mehmet Fahri Sertkaya

Dinler arası diyalog denilen ve devlet gücümüzün de dahil edildiği devasa misyonerlik ve ihanet projesi de Haham Ben Abrahomson’ın ve 13’ler Meclisinin ve onların da üstündeki “3 Kabbalist” denilen üç kişilik ekibin projesi… Vatan haini Tayyip’in mezhepsizlik ve güncelleme dayatıp durmasını da bu konseyler sağlıyor. İslam’ı tahrif için Şeytan’ın Konseyi’nin ince planlarını en çok da bu haham Abrahomson yapıyor. Onun uzmanlık alanı bu… Şeytan’ın Konseyi’ndeki yedi kişinin her birerinin ayrı işleri var. Teknoloji/bilişim , silah, organ, tıp/ilaç sahası, uyuşturucu, genetikle oynama v.b. uğraştıkları her ne iş varsa, kısımlara ayrılıp bir üyeye havale edilmiş halde…

Bu arada Sabetaycı gizli Yahudi ve Mason Adnan Oktar’ı organ işine karıştırmadılar ama silah işinde, casusluk işinde, nüfuz casusluğu (Topluma ya da devletin kritik memurlarına/adamlarına nüfuz/tesir etme) işinde, uyuşturucu işinde kullandılar.

Adnan Oktar mahkemelerde işlerini Ankebut Ağı, Masonluk dayanışması ve Sabetaycı gizli Yahudi dayanışması ile çözüyordu. Mason ve sabetaycı olanlara dahi rüşvet veriyor, gönüllerini hoş tutuyordu. Olmayanları ise satın alıyordu, bol bol rüşvet veriyordu. Bunu ara ara, bazı davalarda yapmıyor, sık sık yapıyordu. Sık sık Adnan Oktar davalarına baktığı ve Oktar lehinde kararlar verdiği tespit edilen bütün hakimlerin vatana ihanet suçlaması kapsamında acilen yargılanması icap ediyor.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu, korumasının Adnan Oktar operasyonunda tutuklanmasının ertesi günü emeklilik dilekçesi vermişti. YİT, Hadi Salihoğlu’nun yıllar boyunca Adnan Oktar örgütüne çalıştığını, büyük meblağlarda rüşvetler aldığını, belki de on binlerce vatansever ve dindar T.C. vatandaşı Müslümanın haksız yere cezalar almasını sağladığını değerlendirmiyor, kesinlik derecesinde ifade ediyor. Adnan Oktar operasyonu denilen şey bunların bir iç çatışması ve her yerden yol kendilerine çıkacak diye, bu iç temizliği yaparken, büyük hassasiyet ve gayretle operasyonu sınırlı tutuyorlar. Uzaması gereken yerlere uzamasına izin vermiyorlar. Bu operasyon gerçek bir operasyon olsaydı, ilk tutuklanacaklar Numan Kurtulmuş ile Tayyip Erdoğan olurdu.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 21.10.2018 12:30)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s