Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (140)

Ankebut Operasyonu devam ettikçe güçleri bitecek ve sansürlemeye güçleri kalmayacaktır

Mehmet Fahri Sertkaya

Slm. Hocam dün yolladığınız bir Anne 3tane çocuğuna kıymış, bir insan nasıl bu duruma gelebiliyor o durumlara düşmemek için napmalı.insan korkuyor her an kendi başinada gelebilir diye.

Hocam kacgündür sorularıma cevap alamıyorum

Mehmet Fahri Sertkaya, [22.10.18 18:01]
v.a.s. Evet, birkaç gündür yine yüzlerce mesaja sadece baktım okudum ama cevap yazmaya vakit bulamadım. Ekibim de çok çok meşgul. Önümüzdeki birkaç ay daha bu böyle devam edecek, sonra Akademi Dergisi gerçek/resmi bir dergiye dönüşecek, çok daha kalabalık ve mfs’lerden oluşmamış yayıncılık alanında tecrübeli ekibi olacak, bütün Türkiye’de söz sahibi, en güçlü ve güvenilir yayın organlarından biri olacak ve ismi dünyada bilinecek inş. On senedir çırpındılar akademiyi sansürlemek ve yok etmek için, Ankebut Operasyonu devam ettikçe güçleri bitecek ve sansürlemeye güçleri kalmayacaktır. Bu da birkaç aya Akademi Dergisi’nin on yıldır gelmiş olması gereken yere geleceği anlamına gelir. O zaman her şey daha sistemli olur inş

Mehmet Fahri Sertkaya, [22.10.18 18:05]
O anne dinen sorumlu değil. Cinnet halinde kendine veya etrafına, cana veya mala zarar veren, eylemi ile ya da kavli/sözü ile zarar veren kişi mes’ul sayılmaz. Aklı olmayanın dini yoktur buyruldu hadis-i şerifte. Aklı tamamen gidenin hiç mes’uliyeti olmaz. geçici süre gidenin ise o anlarda yaptıklarından mes’uliyeti olmaz. O çocuklar şehitler arasına karışmışlardır. O anne hayatta kalabildi mi bilmem ama vefat ederse o da şehide olur. Hayatta kalırsa da herkes halini anlamalıdır. O hallere düşmemek için helal kazanılacak, helal gıdalar alınıp yenecek, namaz, rabıta ve zikir ve hatim ve cemaat gücü terk edilmeyecek. Maneviyat çok sağlam tutulacak. Sihir, büyü yaptığı bilinen insanlara ya da yaptırdığı bilinen insanlara karşı çok dikkatli olunacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.10.2018 18:05)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s