Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (142)

Rus elçi cinayetinin arka planını ve gerçek yüzünü yazmamızdan sonra kötü oldular

Mehmet Fahri Sertkaya

Rus elçi cinayetinin arka planını ve gerçek yüzünü yazmamızdan sonra, elçiyi ABD/Konsey için öldürten Süleyman Soysuz bu süreçte ona destek veren Tayyip, kötü oldular. Zaten çok hususta baskı altındalarken şimdi bu hususta da sıkıştılar.

Üstüne bir de şimdi Kaşıkçı cinayetinin arkasında Numan ile Tayyip’in ve daha arkalarında CIA ve Şeytan’ın Konseyi’nin olduğunu yazmamız, bunları adeta pert etti.

Ruslar bunlara çok kızıyorlardır. Suudi Amerika’dan bilgi akışımız şimdilik çok güçlü değil ama tepe kadronun yazdıklarımızı görüp sarsıldıklarını duyduk. Onlar da çok endişelilermiş. Bakalım Siyonistlerin ılımlı İslam dedikleri projeleri devreye almaya vakitleri olacak mı bu sözde Müslümanların, özde Siyonist uşaklarının. Bu haince proje için Suudileri vehhabi/selefi çizgisinden bile hem de çok hızlı bir şekilde döndürüyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.10.2018 21:14)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s