Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (144)

Ankebut Ağı’nı Sanhedrin Hahamları yönetiyor

Mehmet Fahri Sertkaya

13’ler Meclisinin mensuplarından bir diğeri de, Adnan Oktar projelerinin içinde sıkça görüntü vermiş olan Haham Yeshayahu Hollander’dir.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.10.2018 21:40)

Haham Dov Lipman
Haham Yeshayahu Hollander
Haham Ben Abrahamson
Haham Avraham Haim Rahimi
Dr. Wafik Moustafa
Bn. Shoshana Bekerman

ve organ, uyuşturucu, silah, fuhuş, borsa oyunları dahil aklınıza gelen her türlü pis işten elde edilen haram para ile oluşturdukları sözde güç, sözde teşkilat, sözde saadet/kurtuluş ve sözde zafer…

Lanetullahi teala aleyhim ecmein.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.10.2018 21:42)

Bütün dünyayı bilerek ve isteyerek fitne ve fesada teslim eden, her hayırlı kurulu düzeni bozan/yıkan, “Zafere ulaşmak için akla gelen her ama her şey caizdir” diyebilecek ve bunu uygulamaya dökebilecek kadar mel’unlaşan ve özünde aslında Allah’a değil Şeytan’a tapan Satanist/Siyonist/Masonik örgütün 13’ler Meclisi denilen üst yönetiminden iki kişi :

Haham Yesheyahu Hollander
Haham Ben Abrahamson

Ben Abrahamson, aynı zamanda, ABD merkezli yedi kişilik Şeytan’ın Konseyi’nin de bir üyesi. Orada dünya genelinde organ, uyuşturucu, fuhuş, silah, terör örgütü işleri, borsa oyunları, büyük ihale oyunları, milletlerin kanına iliğine kadar sömürülmesi işlerini yönetenlerden biri. Aynı konseyde Donald Trump, David Bickham, Mehmet Haberal da var. Zamanı geldikçe hem Şeytan’ın Konseyi’nin hem de 13’ler Meclisinin diğer üyelerini de ifşa edeceğiz. Şimdiye kadar ifşa ettiklerimizin şok edici tesiri hala dinmedi/durmadı.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.10.2018 22:42)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s