Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (145)

“Siz ne işe yarıyorsunuz, bize destek olun, baksana neler yaşıyoruz Fatih?”

Mehmet Fahri Sertkaya

Fatih Süleyman Denizolgun ile vatan haini gizli Yahudi ve Mason ve CIA köpeği S. Soysuz görüştüler. Bekliyorduk böyle bir görüşmeyi… Lakin beyhude yere görüştüler. Zaman israfı oldu.

Akademi Dergisi aleyhinde cematimizin mail sistemi içinde dolaştırılan son sahte mail işinin arkasında, vatan hainlerinin yılmaz savunucusu ve düştükçe düşen ve hatta dibi gören biri olan Fatih Süleyman Denizolgun da vardı. O mevzuların da vakti geliyor, yakında içimizdeki adamlarının ipleri çekilecek, kendisi sahtekarın, yalancının, müfterinin teki olarak meydanda kalacak ve yargılancak.

S. Soysuz, vatana ihanet suçlarını bütün ikazlara rağmen işlemeye devam eden, binbir türlü farklı suçlara da bulaşan Fatih’e bu görüşmede mealen dedi ki:

“Sizin cemaatte neler oluyor böyle, görüyorsun Akademi Dergisi’ni, cemaat bize savaş açtı? Siz ne işe yarıyorsunuz, bize destek olun, baksana neler yaşıyoruz? Gittikçe güven kaybediyoruz. İnsanlar akıllanıyor, uyanıyor. Destekçilerimiz azalıyor. Her taraftan sıkıştık.”

Fatih de mealen dedi ki:

“Elimizden geleni yaptık, yapıyoruz. Yine bir sahte mail daha dolaştırabildik. Mfs sanki uzaklaştırılmış/yasaklanmış gibi gösterebildik. Akademi Dergisi’ni takip etmek yasakmış gibi gösterdik. Lakin buna rağmen devam etmesi, bizi de şaşırtıyor. İnsanlar da ona güveniyor.”

İnsanları en çok dinle kandırabildiklerini biliyorlar. Ellerinden geldiği kadar engellemeye çalışacaklar Akademi Dergisi’ni ve tesirimizi kırmak isteyecekler ama nasıl? Şu görüşmede bile bunu sağlayacak bir formül bulamadılar. Muhterem büyüğümüz Alihan Kuriş bey ağabeyimiz, işte bu gibi sızmalar yaşanacağı için iki senedir yasaklama yazılarını ve mühim ikaz yazılarını cemaatimizin mail sisteminden dolaştırmayı durdurdu. Elden, matbu/yazılı ve alanın/görenin imzaladığı bir sistem ile dolaştırılıyor. İki sene önce bu uygulama, Akademi Dergisi gibi devasa bir hizmete böyle vatan, din ve insanlık düşmanları tarafından böyle adice tuzaklar kurulduğu için başlatıldı. İki sene bu hususta hiç taviz verilmedi, halen de bu uygulama devam ediyor ve Fatih gibi alçak kere alçak hainler, vatan hainlerinin peşinde İslam’ı alet eden ve her suça bulaşan karaktersizler yine zorda kalınca sahte mail dolaştırdılar. Muhterem büyüğümüze birkaç gün önce en net şekilde soruldu ve “Ben Akademi Dergisi aleyhinde bir mail dolaştırılması talimatı vermedim” buyurdu. Zaten onuncu senedeyim ve hala şahsım yasaklanmamış, hala o sözde davalar nerede ise ve kim açmışsa, biri çıkıp da o olmayan davaların takip nolarını verememiş ve dava falan edilmemeşim. İki sene öncekinin üçkağıt işi olduğunu ezici bir şekilde ispat edip herkesi susturmuşum. Şimdi de ne dava var, ne şahsım yasaklı ama bu işler döndü yine. İsterseniz bu metni alın, hemen Fatih karaktersizine yazın, ona resti çektiğimi söyleyin, karşıma çıksın, ispat edeyim neler döndürdüklerini.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 23.10.2018 07:30)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s