Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (146)

2016’da Akademi Dergisi aleyindeki sahte yazının gerçek hikayesi

Mehmet Fahri Sertkaya

2016 da, önce doğru şekli “genel bir sosyal ağ yasaklaması olup da içinde hiç isim ve URL geçmeyen” mail sekreteryadan müesseslere gönderilmeye başlandı. Hemen sonra sekreteryadaki hainler müdahale ettiler, parantez açtılar, metni oynadılar ve Akademi Dergisi ismi ile URL’leri eklediler.

Bu hainlerin bir üstünde avukat Zeki Çalışkan vardı. Talimatları Zeki verdi. Zeki Çalışkan’ın üstünde/arkasında CIA, MOSSAD, içimizdeki İsrail, Masonluk, AKPKK, mafyalar ve her türlü karanlık grup ile pis herif var. Bunları yıllardır anlatıyorum ve görüyorsunuz ki yıllardır susup duruyor.

Zeki, kurbanlık hırsızı. Zekat parası ile şişmiş, haram paradan şeytanlaşmış bir pislik. Bir kripto Hristiyan. Avukat ortağı da Mason Murat Aksu. Murat’ın babası toz işinden köşe olan ve sübyancı diye anılan, gizli Ermeni ve Hristiyan olduğu iddia edilen Abdülkadir Aksu. Abdülkadir, AKPKK’nin ilk toz bakanı şey pardon iç işleri bakanı. Her türlü pis iş bunlarda. KİPTAŞ’ta ne kirli işler çevirip nasıl köşe olduklarını konuşur herkes ama bilmezler ki Zeki’nin ve çevresinin diğer vurgunlarının yanında Kiptaş vurgunları, devede kulak sayılmaz. Yabancı ülkelerdeki bankalarda koca oda dolduran paraları var Zeki’nin.

Geçenlerde, senelerdir üçkağıtçılığını ispatla anlattığım Ahmet Kemal Öncü’yü alıp, yardım derneği gibi görünen UKİD’in Afrika masasının başına getirmiş. Ahmet Kemal, üçkağıtçılığı nedeni ile ve somut ispatlar neticesinde cemaatimizden kovulmuş bir kurbanlık hırsızı. Bizim haberimiz yok, gitmiş bilmem nerede sözde dernek kurmuş da Türkiye’den para topluyor. Beş yılı geçecek, o sözde derneğin resmi evrakları yok. Çünkü öyle bir dernek bile yok. Böyle birini, bunca sene sonra da Zeki gibi biri alıp değerlendirirdi, şaşırmamak lazım. Zeki Çalışkan ile Murak Aksu’nun sadece İBB’den hafriyat işinden vurdukları para bile kocaman bir servettir. Bunu, piyasadaki herkes bilir.

Zeki Çalışkan, 2016’da sadece bu mail oyunlarını yapmadı, beni durdurmak için mafyaları bile araya katmaya kalktı. Kurşun manyağı yapmakla bile tehdit etti beni ama sonra sıkıyı görünce kuyruğunu sıkıştırıp meydandan kaçtı. 2018’deki sahte mail oyununun arkasında da çok kişiler/kesimler var ama yine Zeki de var. 2016’dakine Fatih Süleyman Denizolgun karışmadı. O da işin içinde olsun istediler ama düşünüp o zaman bu işlere girmedi.

2018’deki sahte yasaklamayı gönderen ve bizden görünen hainlerin sekreteryada bile uzantıları var. Bunlar cemaatin asıl lideri olarak, bu bildiğiniz dibi görmüş alçak herif Fatih Süleyman’ı görüyorlar.

(İlk yayın tarihi 23.10.2018 07:44)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.10.2018 01:21)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s