Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (147)

Kripto Yahudi hain Meral Akşener’in kirli elleri, Süleymancılar cemaatinin içine de uzandı

Mehmet Fahri Sertkaya

2016 yılındaki ve 2018 yılındaki Akademi Dergisi aleyhindeki sahte yasaklama mailleri işlerinin arkasında, vatan haini Sabetaycı gizli Yahudi ve kuralsız/ahlaksız numaracı kadın Meral Akşener de var. 2016’dakinde payı daha az olsa da bu senekinde daha etkili oldu.

Gizli Yahudi vatan haini Meral, bu seneki sahte yazı işinde avukat Zeki Çalışkan dahil birkaç kişi ile paslaştı. Akademi Dergisi’nin seçimlerden önce, Meral Akşener’in kripto Yahudi olduğunu, kendisinin ve kocasının gerçek yüzlerini, partisinin aslında yine kripto Yahudi ihaneti ürünü olduğunu gür sesle aleme duyurması, Meral’i ve çevresini çıldırtmıştı. Bu yayınlarımız sebebi ile pek çok hususta geri adımlar atmak zorunda kaldıkları gibi ifşa ettiğimiz gizli Yahudi Ümit Özdağ’ı mümkün mertebe geri çekmişlerdi. Çok darbe almışlar ve Adıtürkçülük maskesi arkasında bu millete eskisi gibi rahat ihanet edemez olmuşlardı. O kritik süreçte bunu hiç beklemiyorlardı.

Türkiye’de ve dünya genelinde, kritik konumlarda olan herkes gibi, Meral ve çevresi de yıllardır varlığımdan, Akademi Dergisi’nin varlığından, olağan üstü sarsıcı yayınlarından, neleri bildiğimden, neleri yazdığımdan, neleri yazmamış olup da yazabileceğimden ve nelere sebep olabileceğimden haberdardı. Varlığımı büyük bir tehdit olarak görüyorlardı ve 2016’daki yasaklama oyunlarının içinde olmayı bu nedenle istedi Meral… Bir oldu bitti ile Akademi Dergisi hiç edilecekti ama devleşti.

Yaklaşık iki sene boyunca, yaptıkları ahlaksızlığın bir işe yaramadığını gördüler ve üsteleyemediler. Lakin bu sene seçimlerden önce yayınlarımdan şiddetli zarar görmeye başlayınca, aklı başında ve samimi herkes fark edecek ve “Yahu bir insan kaç kere yasaklanır? Ya da böyle mi yasaklanır? Hala şahsı serbest ama bu mailler nedir? Öncekinin sahteliğini iyice herkese ispat edip üste çıkmışken, yine cemaate taarruz edenleri adeta ezip geçmişken ve gürültülü kısım bitip süt liman bir hava varken, bu ne yine?” diyeceği halde, riske girerek bu haince ve ahlaksızca, karaktersizce oyunu bir daha oynadılar.

Bu yazdıklarıma İnanmayanlar, yazdıklarımı Meral’e atıp hemen sorsun. Ben kesin bilgiler ile yazıyorum.Yıllardır, bir dünya dengenin arasında, bu günlerin gelmesini bekliyordum ve nihayet şimdi anlatıyorum. İsterse bir canlı yayında karşı karşıya gelelim, ben Meral’in nasıl bir ahlaksız, yalancı, müfteri, numaracı, palavracı, yetersiz, vasıfsız, eli kolu her yere uzanan bir muzır varlık olduğunu somut delilleri ile ispat ettikten sonra sözü şu sahte maillere getirip o kısımlardaki ahlaksızlıklarını da ispat edeyim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 23.10.2018 08:03)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.10.2018 01:36)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s