Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (150)

Bu yol, bu dava, mfs’ler yetiştirmek için, insanlığa, devlete, millete hizmet etmek için var

Mehmet Fahri Sertkaya

Devletimin polisini boş yere benim kapımın önünde niye bekletiyorsunuz? Milletimin vergisini beyhude yere ne demeye harcıyorsunuz? Gönderin de işlerini yapsınlar, işe yarar şeylere mesai harcasınlar.

Bu kadar operasyonun içinde olan ben, sizi mi bilmeyeceğim, sizin takibinize mi takılacağım?

Ben Emniyet personelini çok iyi bilirim. Karşımızda değiller, asla da olmazlar. Bizden yanalar. Boşuna Emniyet’i arada bırakıyorsunuz, onlar beni, biz onları takip ediyoruz 🙂

Gidip çay vereceğim şimdi ama hazırda poşet çay var, onu da içerler mi bilmem.

Çaydan vazgeçtim de ben gidip kapımda bekleyen Emniyet personeline, hali hazırda olan dosyalardan beş on tane mi versem? Hatta her şeyi bavullarla toplayıp elbiselerin yanına dosyalar da alıp gidip onlara teslim mi olsam? Oradan hemen nöbetçi savcıya, oradan ver elini temizeller operasyonuna? İyi olmaz mı?

Az akıllı olun, olmadık tavırlar sergilediğiniz her zaman daha fazla darbe aldınız ve o tavırları yaptığınıza, yapacağınıza pişman oldunuz. Kaldırın teknik ve fiziki takibi, yoksa birkaç saat sonrasından başlamak üzere daha da sertleşirim. Ben zaten girip çıkıyorum, beni göremiyorlar. Siz hala bizi basite mi alıyorsunuz? Bir şey değil de konu komşu onları fark edip bir şey var zan edecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.10.2018 00:34)

Eğer hukuk yolu ile üstüme gelebilecek olurlarsa, beni karalamaya, kumpas kurmaya dönük, iftira içerikli dosyalar ellerinde hazır. İftiralarla gözaltı ve tutukluluk sağlayacaklar hatta olursa hüküm giyip ceza almama dönük planları var. Gizli Yahudiler ve Masonlar olan S. Soysuz ile kerhanecibaşı Numan ama özelikle Numan bu planları yaptı.

Cumhur Başkanına hakaret, toplumu galeyana getirip huzursuzluk çıkartmak, zart zurt… Boş boş iddialar bunlar. Elimdeki bu kadar dosyaya ve delile karşı ve basit bir piyonu olduğum bu büyük yola karşı, bu planları ancak bu kadar batak ve bitik haldeki ahmaklar/hainler yaparlar. Durup durup “Bu kadar şeyden başını yakamayız. Başka şeyler de lazım” diyorlar ama yok ki bulamıyorlar. Tayyip bile hakkımda hazırlanan mavi kapaklı dosyayı günlerce eline aldı, baktı, baktı ve sonra çaresiz çöpe attı. Oysa benim yedeğimin, yedeğinin, yedeğinin, yedeği bile hazır. Onlar bitene kadar kaç mfs daha sisteme dahil edilir. Bu yol, bu dava, mfs’ler yetiştirmek için, insanlığa, devlete, millete hizmet etmek için var.

Sıkıysa çekmeyin. Bir kez daha etrafımda polis, sivil, istihbarat ya da çakallarınızdan biri olursa, çok sert karşılık veririm. Neler yapabileceğimi tahmin bile edemezsiniz.

Aptallığı da bırakın, bana hukuk yolu ile hiçbir şey yapamazsınız. Boş boş uğraşıyorsunuz. Hazırsanız, çağırmanız yeter, ben zaten gelirim.

Şu internet bağlantısını kopartmak maharet mi? Karşılık vermek mi? Bağlantının alternatifini hazır tutmak mesele mi? Siz gerçekten bu kadar basit misiniz, çapınızı büyütün, sıkılıyoruz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.10.2018 01:53)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s