Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (152)

Şu ana kadar yazdıklarım da bir hiç… Her şeyi yazacağım, işte meydan, gücü yeten mani olsun

Mehmet Fahri Sertkaya

Beni takip eden polislerin geri çekilmesi talimatını uyuşturucu baronu, kara paracı, sokakların asi iti, pislik herif, korkak kedi, dün tükürdüklerini bu gün alemin gözleri önünde yalayan şahsiyet yoksunu, Mason ve gizli Yahudi vatan haini Süleyman Soylu verdi.

Aslında beni alacaklardı ama sonra vazgeçtiler. Soysuz bu talimatı, hakkımda yalan dolan, fitne fesat dosyayı hazırlayan yetkiliye telefon görüşmesinde verdi. Beni alınca türlü türlü suçlamalar yapacaklardı. İleri seviyede işkence yapacaklardı. Üstüne bir de “Polise mukavemet” iftirası atacaklardı. Her adiliği yapacaklardı. Korkak çakallar sürüsü gibi idiler. Hem aşırı derecede tırsıyorlar hem de sürüden güç almak istiyorlar ve ilk hareketi birinin başlatmasını bekliyorlar.

Buna teşebbüs etselerdi, dünyanın denge pimi ile oynamış olurlardı. Akşamı olmadan Türkiye karışırdı. Saha/arazi de çok karışırdı. YİT istihbarat eylemlerinden operasyonel eylemlere geçip akşama kadar onlarca büyük baş haininin kellesini alabilirdi. Soysuz da orada duramazdı. Belki de gelişmeler kontrolden çıkar da A’dan Z’ye hepsi alaşağı olurdu. Bunlar hala benim kimlere hizmet ettiğimi ve Ankebut Operasyonu’nun ne demek olduğunu anlayamamışlar.

Rest çekiyorum, posta koyuyorum: Bir kere daha etrafımda polis, sivil polis, istihbarat adamı, it/çakal görürsem, and olsun ki yaşanacakları dünya alem aylarca konuşur. Bu devlet bizim ulan, üç beş haine, çakala, milleti zehirleyen alçak bir uyuşturucu baronu esrarkeşe bırakacak vatanımız da, toprağımız da, bayrağımız da milletimiz de yok bizim. Buna teşebbüs edecekler, önce vasiyetini yazıp mezarını kazsın.

Şu ana kadar yazdıklarım da bir hiç… Her şeyi yazacağım, işte meydan, gücü yeten mani olsun.

Her taraf hain, terörist, hırsız, arsız, namussuz dolu… Her yerde acı feryatlar yükseliyor. Memleket cehenneme çevrilmiş milyonlarca insan adeta inliyor, inliyor. Bu orman çocukları da hala devlet gücünü bizim karşımıza çıkartmaya çabalıyor. Buraya kadar kızmamıştım, şimdi ise çok kızdım. Ve ben kızdığım her zaman, hasımlarıma büyük darbeler vurdum, vururum.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.10.2018 08:17)

Kudurma ulan it oğlu it. Asılmana az kaldı adi hain. Haydi meydan, üstüme gelmezsen de gelirsen de itsin, hainsin. O zehirlediğin çocukların, gençlerin, kızların, erkeklerin, hepsinin hesabını soracağım sana orman çocuğu. Kız ulan, kız… Kız da üstüme gel, sonun olayım. Bu devletimizin gücünü bu milletimizin karşısına geçirmek kadar vahim bir ihanete teşebbüs ettiğiniz her an karşınızda isyana kalkmış vatan evlatlarını bulacaksınız. Biz burada oyun oynamıyoruz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.10.2018 08:35)

Hatırladın mı hain silahların ucundaki emniyet pimini? Bu devlete, millete ihanet edenin korkusu, işte senin üstünde görülen korkudur. Hain korkağın teki değilsen karşıma sen çık. Şuraya bir bak, beden diline bile korku hakim. İt gibi titriyorsun. Sonra, vatanı müdafaa ediyorum, insanların güvenliğini sağlamak istiyorum, masum çocukları kurtarmak istiyorum diye benim karşıma benim polisimi çıkartacak kadar ileri gidiyorsun.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.10.2018 08:41)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s