Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (156)

AFYON’DAKİ MÜHİMMAT PATLAMASI, IŞİD’E GÖNDERİLEN MÜHİMMATIMIZ

Mehmet Fahri Sertkaya

AKP bir siyasi parti ya da hükumet değil, organize suç, terör ve ihanet örgütüdür.

Afyonkarahisar’da şehir merkezinin Kışlacık mevkiinde bulunan Şehit Uzman Çavuş Mete Saraç Kışlası’nda 5 Eylül 2012 tarihinde akşam saat 21.15 sıralarında el bombaları tasnif edilirken (sınıflandırılırken) korkunç bir patlama meydana gelmişti. TSK, 25 askerin şehit olduğunu açıklasa da gerçek rakamın gizlenmiş olabileceği düşünülmüştü. Hadiseyi araştıran başsavcı “Şehitlerin cenazesi 1.5 kilometrekareye yayılmış” demişti.

Soyunda hem Ermenilik hem de Yahudilik bulunan ama Türk rolü oynayan Mason ve hain Mevlüt Çavuşoğlu’nun emrindeki Mason vatan haini şahıslar, arazideki/sahadaki adamları üzerinden sürekli olarak silah ve mühimmatımızın IŞİD ve türevi sözde İslami terör örgütlerine aktarılmasını sağlıyordu. O askeri tesisten devletimizin/milletimizin mühimmatını BOP için yani Büyük İsrail Projesi için çalıyorlardı. Emirler İsrail’den geliyordu.

AKPKK hükumetlerindeki bakanlar, AKPKK’li vekiller, Türkiye’nin önde gelen gizli Yahudi ve Mason patronları, Aydın Doğan gibi gizli Yahudi ve Mason basın/medya patronları dahil olmak üzere “içimizdeki İsrail” tam kadro olarak yine bu ihanetin de içindeydi.

Cephanelik, bu BOP’çu hainlere düşman olan bir unsur tarafından kasten patlatılmadı. Daha önce mühimmat çaldıkları anlaşılamasın, sayımda meydana çıkmasın diye kendileri tarafından kasten bir patlatma gerçekleştirdikleri ihtimali akla gelebilir ama öyle de olmadı. İstenmeyen bir kaza yaşandığı ihtimali akla gelebilir ama öyle de olmadı. O askeri tesiste psikolojik sorunları olan, bu hali bilinen ama anlayış gösterilmeyen ve hatta bu haline rağmen üstüne üstüne gidilen bir er vardı. Patlamanın asıl sebebi bu erdi.

TSK’nın teamüllerinde asla olmayan bir surette, akşamın bir vakti ve tecrübesiz erlerin de katıldığı bir grup ile sözde sayım, gerçekte mühimmat hırsızlığı yapılıyordu. Vatana/millete/insanlığa ihanet ediliyor ve ordumuzun mühimmatı terör örgütlerine aktarılıyordu. Tam bu sırada bu rahatsız kişi delice bir şey yaptı ve yarım aklı ile orayı patlatıp cehenneme çevirdi. Bu yaşanmadan sadece 5–7 dk önce orada askerler arasında tartışma çıkmıştı ve tartışmanın merkezinde bu rahatsız kişi vardı. Bu tartışmaları o gün o askerlerin az ötesinde bulunan sivil şahıslar dahi gördüler ve bazı basın yayın kuruluşlarına gördüklerini daha sonra anlattılar.

Ciddi bir şekilde ve baskı altında kalınmadan yapılacak bir tahkikat neticesinde iplik söküğü misali sarsıcı gerçeklerin/ihanetlerin somut deliller ile göz önüne çıkacağı bu patlamada ölen askerlerden 15 kadarı zaten işin içinde olan, neler döndüğünü bilen kişilerdi. Kalan kısmı ise her şeyden habersiz askerlik vazifesini yapmak derdinde olan masum vatan evlatlarıydı. Mevlüt Çavuşoğlu denilen hain herif, an itibari ile bu gezegen üzerinde nefes alıp vermekte olan en mel’un kişilerden biridir. Onun Türk milletine, devletine ve insanlığa neler yaptığını, hangi insanlık düşmanları ile ne kadar şeytani planlar içinde olduğunu bir insana bir anda anlatsak, aklı zorlanabilir.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.10.2018 13:17)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s