Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (158)

Hz. Allah, hz. Peygamber, divan-ı salihin ve hz. üstazımız adına meydanlardayız

Mehmet Fahri Sertkaya

Gölgelerin gücü adına meydana inmiş sanal kahramanlardan değiliz. Hala bizi tanımamış olanlar varsa, tanısın ve onlar da hata yapmasın. Hz. Allah, hz. Peygamber, divan-ı salihin ve hz. üstazımız adına meydanlardayız.

Ayarımız bir değişiktir. Ölüm nedir bilmeyiz, ölümü öldürür, mesele bile etmeyiz. Korkuyu korkutur yolumuza devam ederiz. Nerede başı ile birlikte ezilecek, itlaf edilecek bir it sürüsü görsek, durmaz üstüne üstüne gideriz. “Rabbimiz bunlara dahi sonsuz felaketlerine geçiş öncesi biraz mühlet veriyor.” der ve acele etmeyiz ama bu dine, bu ümmete, bu devlete, bu millete ve insanlığa tuzak kuranları asla affetmeyiz. Mühleti biteni, bitiririz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.10.2018 20:44)

Farkında mısınız, 2020 geliyor? 
10 senedir bu günleri anlatıyor ve bekliyoruz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.10.2018 21:23)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s