Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (161)

Tutuştun mu ufaklık? Ben seni kaç kere ikaz etmedim mi?

Mehmet Fahri Sertkaya

Merkezdeki adamlarını da isim isim, cisim cisim biliyorum. Hizmet ettiğin bu hain kadro seni de bataklığa çekti, artık çırpınsan da beyhude…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.10.2018 22:53)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.10.2018 23:03)

Titre ve kendine gel. Ne oluyor, nedir bu halin?Adeta travma geçiriyorsun. Bir şeyler ye ve iç… Yemeden içmeden kesilip böyle sadece uyuşturucu çekersen, pert olmuşsun zaten, daha da pert olursun.

Yine kendine çok güven, yine düşmanlarına gülüp geçtiğin gibi bize de gül geç? Haydi gelsene üstümüze, nedir sana mani olan?

Öfkeni kontrol et, sakin kal ama nasıl kalacaksın değil mi? Senin iyi olman lazım. Öyle bir sonun olacak ki ibret-i alem olacaksın. Senden sonra belki de kıyamet sabahına kadar gelecek herkes, senin yaptığın gibi Allahsızca işleri aklından geçirdiği an, seni ve sonunu düşünecek.

Kanına girdiğin, kanında zehir dolaştırdığın kaç milyon çocuk, genç ve yetişkin var ey Soysuz? Ya zulümle, ihanetle kanını akıttığın kaç vatan evladı ve kaç devlet görevlisi?

Sen imam-ı Rabbani evlatları kimdir bilmezsin. Tokatları nasıldır onu da bilmezsin. Haydi savaş da yakında herkesi tanıyacak ve tatmadığın her şeyi tadacaksın.

Ha unutmadan, hakkımda dosya hazırlattığınız vatan hainine, buraların da çıktısını gönder, eklesin dosyama. Yoksa inan ki darılırım 😉 Kopyasını okudum, bomboş dosya zaten, belki bunlarla bir şeye benzer, suç varmış gibi gösterilebilir.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.10.2018 23:30)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s