Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (166)

Biraz piyasaya çık, bir uyuşturucu baronu gibi değil de gerçek bir İçişleri bakanı gibi görün

Mehmet Fahri Sertkaya

Mutlu, mes’ut görüntüler ver kameralar karşısında. Elin işe değsin. Çok kayboldun ortalıktan, çok dikkat çekeceksin. Haydi topla kendini, korkma hemen idam edilmeyeceksin, az biraz daha mühletiniz var.

Daha da kötü olacaksan, olmadan Kerhanecibaşı Numan’ın mekanlarından birine uğra? Sizin ufaklığı da al yine yanına? Kadın orada, beyaz orada, kahkahalar orada, planlar orada… Yine “Süleymancıları nasıl karalarız, idaresini nasıl ele geçiririz, olmadı nasıl böler parçalarız” diye kahkahalarla, kibirle konuşursunuz? Yapamasanız da konuşmak bile şeytani bir haz vermiyor muydu? Git git sen, beni dinle, battı balık yan gider zaten.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 25.10.2018 12:33)

Hepsi her bir yandan kilitlendi. “Ya çıkacağız ya batacağız” ayarındalar. “İcap ederse bu ülkenin altını üstüne getiririz ama yıkılmayız” diyeceklerdir ki biz de tam olarak bunu istiyoruz. Bize bundan büyük iyilik yapamazlar. Yıkılsın ortalık, altta kalanın canı çıksın.

Konseyleri de böyle istiyor ve bunları çoktan terk ettiler, kendi başlarına bıraktılar. Ufak ufak fitne, terör, iç karışıklık hadiseleri başlatmaları beklenir. Görelim bakalım neler olur.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 25.10.2018 12:27)

Sana da elveda kerhanecibaşı!
Sıkıysa şimdi o batakhaneleri kapatma? İlla güç gösterisi yapmamız mı lazım? Şimdi senin de haram para kanalların tıkanacak? Boşuna başka yere taşıma, onları da biliriz.

Büyürken gözünden kaçırdığın bazı şeyler, senden ve sisteminden daha fazla büyümüş kerhanecibaşı! Bu paylaşımlarım suça girmiyor mu, hani bana dava?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 25.10.2018 12:51)

Üzülme be ufaklık! Dünya böyle bir yer işte… Tam da bir şey olduğunu zan ettiğin anda bir şeyler oluverir. Sonra bir de bakmışsın ki bir anda dünyan yıkılmış. Dünya hayatı da bir hiç de ya ahiretin?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 25.10.2018 12:54)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s