Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (171)

Bitmeyecek mi sizin pisliğiniz, rezilliğiniz, ihanetiniz?

Mehmet Fahri Sertkaya

Ufaklık! Seni öyle bir çarparım ki cin çarpmıştan beter olursun. Bitmeyecek mi sizin pisliğiniz, rezilliğiniz, ihanetiniz? İşiniz gücünüz uçkur, keyif, para, makam, şöhret, büyü, cin, ihanet, yalan, fitne, fesat…

“Hocam tek sen kaldın, şu mfs’yi durdur. Ya konuş onunla ya da yap/yaz bir şeyler. Bak her şey mahvoldu, perişan haldeyiz” dedin de yardımcı olabildi mi İbrahim Pehlivan sana?

Dedem de dedem deyip durduğun o mübarek zata, ismini ve yolunu dünya siyaset ve menfaatine alet etiiğin, ihanetlerine ve ahlaksızlıklarına alet ettiğin hz. üstazımız Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.)a havale ettim İbrahim hocanı. Gece iki kere çarptı onu. Mühleti var. ikincisini vurduğu anlarda İbrahim hocan o kadar ileri gitmişti ki üstazımız sert vurdu tokadı. Oturduğu yerde, görenlerin inanamayacağı, anlam veremeyeceği şekilde savrulup öte tarafa düştü. Sonra dedem deyip durduğun o mübarek zat “Evladım! Hiç kimseden korkma. Sakın durma ve kimseye güvenme. Benim himmetim/elim üzerinde” dedi bana. Bunu öyle dedi ki kasten cinlerin/şeytanların duyabileceği surette dedi. Bak istersen hoca deyip durduğunuz üfürükçülere sor, doğrulat bunu, cinlerin alemi bu gün de bu yaşananı ve Ankebut Operasyonunu konuşuyor.

Akıllı olun. Bir hadsizlik daha yaparsan senin ipini ellerimle çekerim. Bitmişsin, dosyaların seni kısa sürede idama bile götürür. Çık çekil şu adi mahlukatın cemaatimize kurduğu haince planların içinden ve sakın bir daha senin ya da sana çalışan hainlerin önüme set olmaya kalktığını görmeyeyim yoksa sonun vatana ihanetten idam olacak. Lakin öncesinde iyice bir ibret-i alem olursun. Hiç yapmam dediğim şeyleri de yapar ve belden aşağı mevzularını bile dünyaya film diye paylaşırım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 26.10.2018 21:46)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s