Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (172)

Bu kişi, Türk milleti için Amerikan ordusundan daha tehlikeli…

Mehmet Fahri Sertkaya

Onun adı İbrahim Pehlivan… “İbrahim Hoca” namı ile biliniyor.

Mükemmel surette rol yapabiliyor. Samimiyetle AKPKK karşıtı olan ve büyük hizmetler etmiş bir kardeşimiz, cemaatimizin bir mensubu gibi görünüyor. Sanki içten gelen bir enerji ile AKPKK’lilere nefret duyuyormuş gibi görünüyor ve konuşuyor. İçimizde bizden görünerek AKPKK’ye ve üstündeki CIA ile MOSSAD’a ve Şeytan’ın Konseyi’ne çalışan pislik heriflerden, münafıklardan çok nefret ediyormuş rolü oynuyor ama tam anlamı ile onlara çalışıyor.

Bu görüntüyü mükemmel surette verirken arka planda aslında onlara destek için çırpınıyor. Tutup bu kadar kritik bir süreçte, karşımda çok dara düşmüş olan fitnebaşı ahlaksız rezil ve hain herif Fatih Süleyman Denizolgun’u, sahip olduğu ince ilimlerle kurtarmaya, temize çekmeye ve cemaatimizin başına getirilmesi projesine hizmet etmeye kalkıyor. Bunun için beni büyülemeyi, beni ve etrafımdaki mfs’leri bu ilimlerle öldürüp yok etmeyi bile hiç tereddüt etmeden deniyor.

Büyü yapılmış olup da kendisine giden kadın ve erkekleri, o hallerden aslında kurtarıyor ama bir yandan da kendisi başka türlü büyüler yapıyor. Eline düşürmek istiyor. Herkes tarafından sayılmak, itibar görmek, aranmak, büyük adam görülmek istiyor ve bu onu adeta bulutların üzerinde dolaştırıyor. Adeta yemekle içmekle değil de bununla gıdalanıyor. Bu nedenle gözü fazlaca para, mal görmemiş, bunları çok da istememiş ama gururu, kibri, sevilip sayılmak hırsı onu tüketiyor. Keşke bunlarla kalsa ama maalesef daha da ileri gidiyor. Erkekleri kendi sözüne bağladığı gibi, kadınları da bağlıyor. Çok sayıda kadını kirletmiş, ırzına geçmiş ve birkaçını katletmiş birisi… Bu kadınlardan biri, zihin kontrolüne alındığını ve o anlarda kirletilmek istendiğini anlayan, zihnini uyandırıp direnen 30’lu yaşlarda saliha bir hanımmış. Kucağında küçük bebeği olan bir anne… Kadın bunu anlayınca ve suç üstü olunca, yine ince ilimlerle ve üstüne kalmayacak surette öldürmüş. Lakin önce bir cinnet hali ile bu kadına kendi çocuğunu öldürtmüş.

Önce gerçekten el verilmiş, yol verilmiş, müsaadeli biri imiş bu İbrahim Pehlivan ama sonradan ayağı kaymış. En belirgin ve göze çarpan kötü yanı ise haset… Hasedinden dolayı zaten nefsinin ve şeytanların eline düşmüş. Bu şiddetli hased hastalığı onda onlarca yıldır hakimmiş ama son zamanlarda benim cin/büyü işlerini takipçilerime en güzel şekilde anlatmaya çalışırken cinlere bulaşmam… Üstelik bu sahada tahsil görmemiş ve el almamış bir genç olduğum halde ezilmeden hızlı yol almam… Yetmeyip uzaktan telefonla okumalarla bile en güçlü cinleri dakikalar içinde bile ezip geçmem… Hiç muska yazmaya gerek kalmadan, 30–40 yıl kapı kapı dolaşıp şifa bulamamış ağır vak’a pek çok insanın kurtuluşuna vesile olmam… Sonra bir de koca cin kabilesinden 100 bine yakın cinin bir gecede öldürüldüğü büyük bir harbe vesile olmam… Cinler aleminde çok konuşulmam ve cinlerin “Aman bulaşmayın” dediği biri olmam ve diğer bildiğiniz hususlar, bunu tam anlamı ile çıldırtmış.

Hepsinin haberini almış, duydukça “Allah’ım yolumuz ne büyük. Üstazımız bir evladına himmet ederse işte bunlar olur. Ne güzel günler/hizmetler görüyoruz” diyeceğine, hasedinden çatlamış. “Ben bu kadar senedir bu işin içindeyim böyle tasarrufum olmadı, böyle şeylere sebep olamadım. Böyle adım konuşulmadı” demiş durmuş ve nefsine mağlup olmuş.

“Ben bu sahada yeterli ilmi ve marifeti olan biri değilim. Bu, benim saham değil. Ben insanlara izahlar yapmak için ucundan girdim, geri çekileceğim. Gerçek bir hoca bulun. Ben şimdi okuyayım ama siz yine de gerçek hocaya gidin. Zaten benim hizmet saham başka, onlar aksıyor.” diye bin kere tekrarla söyleyip yazdığım ve duyurduğum halde, kendisine sevk ettiğim insanlara “Bilmiyorsa ne karışıyor bu işlere.” deyip durmuş.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 26.10.2018 22:04)

Sakın çöpe atmayın, yırtıp parçalamayın ve yakmayın. Bu şekilde açın, sonra kağıtları açıp buruşturup sirkeye batırın. Üçbeş gün bekletip denize/akarsuya dökün. Hakiki sirke olacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 26.10.2018 22:00)

“Biliyorsa yapsaydı, bana niye gönderdi?”
“Mfs sana okumuş rahatlamışsın ama neden sona götürememiş?”
“Bir kere geldi zaten o mfs buraya, ezik ezik oturdu şurada” (Halbuki çok iyi biliyor, kimseden çekinmem, ezilmem ve sadece edebimden taviz vermediğim zamanlardır o çok sakin, çok derin, çok dikkatli hallerim. Bu dikkatli, edepli, samimi hallerimi de yıllarca gıyabımda mevzu etmiş biridir İbrahim Pehlivan.)
“Siz hala onu mu takip edip kale alıyorsunuz, ne var bu adamda?”

ve daha inanamayacağınız neler neler konuşmuş. Halbuki bu insanlara benden gizli şekilde böyle konuştuğu aynı süreçte, kendisi ile yaptığım telefon görüşmelerinde gülümseyerek, çok samimi bir profil çizerek ve takdir eder tarzda “Yahu ne yapıyorsun böyle. Helal olsun, Çok iyi, çok güzel. Hiç de korkmuyorsun maşaallah” deyip duran bir kişi bu İbrahim Pehlivan… Hem kendi cephesinde insanlara öyle konuştuğunun hem de aynı anlarda benim yüzüme böyle konuştuğunun hem çok sayıda adil şahidi var hem de elimde ses kayıtları bile var. Ve benim yakın çevremden olup da kendisine giden kişilere ise, diğerlerinin tam tersine olarak, beni yere göğe sığdıramadığı övgüler düzen, övgü dolu sözlerinin kulağıma gelmesini isteyen birisi, yani tam bir insan şeytanı… Eminim ki cin şeytanları ondan çok şeytanlıklar öğrenmişlerdir. Lakin pek de bana haber vermez diye düşündüğü çok sayıda kişiye ise en olmadık ve ahlaksız tavırlarla, kalabalık aile fertleri ile kendisine gidilmiş olduğunda bile hepsinin duyacağı surette atıp tutan ve beni karalamaya çalışan, insanların bir an evvel Akademi Dergisi’nin tesirinden çıkmasını isteyen birisi. Kaç kişi anında karşılık vermiş, bozmuş onu. “Hocam, hiç olur mu öyle? Hiç öyle değil. Galiba siz dikkat edemediniz, dinleyemediniz, öyle demiyor aslında. Bakım şimdi …” çıkışları karşısında da hüsrana uğramış “Öyle mi, peki o zaman” demiş ama sonrasında gidenlere yine yine yine aynını yapmış biri.

Kocaları çoktan dinden/imandan, ahlaktan hatta insanlıktan çıkmış Müslüman hanımların kurtulması, dünya ve ahiret saadetlerini koruması/kurtarması için büyük bir mücadele verdiğim gözler önünde olduğu halde, bu hanım kardeşlerimiz göz yaşları ile bana dualar ettiği halde, bunlardan kendisine gidenlere “Takılmayın ona, herkesi boşandırıyor. Sen dön kocana” diyebilmiş biri. “Hocam, şaşırtmayın beni, ben bu kadar geç kurtulduğuma yanıyorum, nasıl hesap vereceğim, dik duramamışım, mfs’nin yayınları ve örnek duruşu da vesile oldu da nihayet kurtulacağım. Siz beni felakete sevk ediyorsunuz. Bu adamda iman ve aramızda nikah kalmamış, ben nereye döneyim?” denildikçe “Dön sen dön” diyebilecek kadar münafıklaşmış ve Müslümanları kasten felakete sürükleyen birisi…

En başta el verilmişken, icazeti varken, gencecik yaşında sahip olduğu çok derin ilimler var. Bunlar hayra kullanıldığında ne kadar güzel ama şerre kullanıldığında insanı yırtıcı aslanlardan, yol kesici eşkıyadan tehlikeli hale getiren şeyler. Hep demiştim, şimdi daha iyi anlaşılacaktır. Cinlerden değil üfürükçülerden korkun. Üfürükçülerin eline düşeceğinize Azrail aleyhisselamın eline düşün.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 26.10.2018 22:37)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s