Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (174)

İnsan şeytanı İbrahim Pehlivan’ın kirletmek isteyip katlettiği ve şehadetine sebep olduğu hanımın ismi Saliha, bebeğinin adı ise Murat’tı

Mehmet Fahri Sertkaya

Bu hanım, ismi ile müseamma saliha bir hanımdı. Kocası ile arası tuhaf şekilde bozuluyor ve yuvası yıkılıyor diye bir hoca aradı. Bir kişinin tavsiye ile İbrahim Pehlivan’ı buldu. Zaten bu hanımla kocasının arasını ince ilimler kullanarak açan da İbrahim Pehlivan’dı.

Bu şehide hanım, İbrahim Pehlivan’a gidip ilminden istifade ettikten hemen sonra kocası ile arası düzeldi. Çok iyi oldu ama bu iyi haller sadece bir hafta kadar sürdü. Sonrasında yine kötüleşti ve bu sürede rüyaları kabusa döndü, sürekli rüyalarında taciz edildi, hali/aklı/dengesi büyük darbe aldı. İradesi büyük oranda elinden çıktı. Sonra şeytani plan işlemeye devam etti. Bu kadar kötü hale getirilen kadın, çocuğunu bir canavar, bir şeytan gibi görmeye başladı ve iradesi kendinde değilken, cin tasallutundayken onu elleri ile boğdu. Bu, henüz 9 aylık bir bebek olan Murat’tı.

Bunlara sebep olan İbrahim Pehlivan durmadı ve bu hanımın evine gitti. Aklı başında olsa bu hanım asla izin vermez ve içeri almazdı ama zaten kapıdan da girmedi. Bilenler bilir ki bu türlü ince ilimlere sahip olanlar, kapalı kapı ve cam/çerçeve bilmezler, manen korumalı olmayan her yere girebilirler.

Öldürdüğü çocuğunu kucağına alıp koltuğa oturup onun yüzüne baka baka uyuya kalan kadın, bir anda kendisini taciz eden İbrahim Pehlivan’ın dokunuşları ile uyandı. Bu kadının zihninin daha uzun süre kontrolde kalması için ona okuyor ve bir yandan da kirletmek istiyordu. Lakin beklediği gibi olmadı. Bu hanım sarsıldı, Hz. Üstazımız Süleyman Hilmi Tunahan hazretleri ona himmet etti. Bu vesile ile şuuru bir anda açıldı. Sonra beden gücü ile yapabildiği kadar İbrahim Pehlivan’a karşılık verdi, direndi. Kadının zihninin açılmasına çok şaşıran hatta bunun üstazımızın himmetleri ile olduğunu da fark edip bilen ve suç üstü olan ve büyük panik yaşayan İbrahim Pehlivan, o panik hali ile bu kadını elleri ile boğarak öldürdü. Eve çok ince ilimlerle/tekniklerle giren İbrahim Pehlivan aynı tekniklerle evden çıktı. Yine de cinlerine “ortada delil bırakmayın” talimatı verdi. Yaklaşık 33 sene önce yaşanan bu hadise hz. üstazımızın himmetleri ile işte bu gün bütün insanlık tarafından duyulmuş oldu.

Bu yolun yolcuları ile harp edebileceğini, bu yola tuzak kurabileceğini düşünen bütün insan şeytanlarına bu paylaşım da kapak olsun. Bir değil bin İbrahim Pehlivan kullanarak mfs’lerin hakkından gelmek isteseler, yer ile göğü mfs’lerin üstüne birleştirseler, mfs’ler oradan da çıkar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 27.10.2018 00:43)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s