Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (175)

“Cinler ile alakali konuşma ve ses kayitlarini başlatmasaydin şarlatanlardan haberimiz olmuyacakti…”

Mehmet Fahri Sertkaya

Cinler ile alakali konuşma ve ses kayitlarini başlatmasaydin şartlatanlardan haberimiz olmuyacakti bilmediğimiz bir konuydu nasil davranacağimizi duracağimizi bilmiyorduk nasil kendinimizi muhafaza edeceğimizi öğrenmiş olduk sen bunlari yaparken yahudi hahamlarin neler yaptiklarinida öğrenmiş olduk bunda da bir hikmet varmiş bizden gözüken münafiklari nasil ayirt edeceğimizin yolunuda az çok anlamaya basladik iyiki temas.etmiş oldun ilk anda anlam veremeyenler şimdi olaylara farkli bakiyordur..

İbrahim pehlivanin gözlüklü resmi ile zeki çalişkanin ile suretleri ayni….

Abi bu adam çok tehlikeli 33.sene önce genç iken bunu yapmiş biri daha sonra neler yapmiştir bir insan nefsine uyar günah isler ama bu adam bildiğin şeytanin avanesi elimde olsa olduğu kursun iddarecisi olsam hemen merkezden yasaklama yazisi çikartirdim

İbrahim pehlivani akyazi mintikasina sordurdum merkezden de izinli olmadiğini söylüyorlar haftalik hatimlerede katilmaz ara sira kursa uğrarmiş bizden gözükürmüş sordurduğum kisi bende kalsin..

Giden kisilere büyüklerden izin aldim diyormuş

Mehmet Fahri Sertkaya, [27.10.18 15:54]
Evet bana da öyle söylemişti. “Beni zamanında Kemal bey ağabeyimize şikayet ettiler. Ağabeyimiz -İbrahim efendi kardeşimiz bu hizmetine devam etsin, karışmayın- dedi, herkesi susturdu” şeklinde anlatıyordu. Benim anladığım, ilk zaman gerçekten izin verilmiş hatta himmet edilmiş, gencecik yaşta ve kısa sürede iyi mesafe almış ama taşıyamamış bu yükü. Lakin onlarca senedir çok çok iyi uzmanlaşmış. Cin şeytanların beter bir numaracı imiş bu… Bunun şeytanlıklarını fark edebilmek her kişinin kârı değil.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 27.10.2018 09:11)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s