Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (178)

“İfşa oluyoruz”

Mehmet Fahri Sertkaya

Ufaklığın hali perişan. Adeta kafayı yemiş durumda. Neye uğradığını ve ne yapacağını şaşırmış durumda ama yine de ikazlarımı kale almıyor ve yanlış işler yapıyor. Yazdıklarımın bu kadar ses getireceğini ve bu kadar zora düşeceğini düşünmemişti ve bocaladı. Cemaatimizden fitneci/hain ekibin adamlarından/ayakçılarından biri ile telefonda görüştü ve “Ne yapacağız, ifşa oluyoruz” diye endişelerini aktardı..

Görüşmede şu mealde konuştu:
 
“Bunların (Akademi Dergi ekibinin ve merkezde muhterem büyüğümüzün emrinde olan samimi olan gerçek kardeşlerimizin) önüne geçmemiz gerekiyor. Bu şekilde olmaz. Önlem alalım artık. Bizim de sonumuz gelecek yoksa. Biz onlara duyulan güveni bitirmeye çalışıyorduk, pusu kuruyorduk ama iş tersine dönüyor, bize olan güven yıkılıyor.”

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 27.10.2018 18:56)

Baktın bataklık, girmeyecektin… Şimdi istediğin kadar çırpın, daha hızlı batmana sebep olur.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 27.10.2018 16:02)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s