Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (179)

Üfürükçülerden UZAK DURUN

Mehmet Fahri Sertkaya

Cemaatimiz içinde personel/hoca ve hoca hanım olan ya da mes’ul ve mes’ule olan kişiler, İbrahim Pehlivan meselesini mutlaka duymalılar. Pehlivan’ın hizmet ettiği kişilerin birinci önceliği cemaatimizin idaresini ele geçirmek, olmadı cemaatimizi bölmek daha olmadı büyük fitneler çıkartmak. Bu aşamada Pehlivan’ın asli isi, kendisine giden personelimizin yaptığı muskalarla kontrol altında tutulması, talimata ve yönlendirmeye açık olması… Bu hususlar duyan kardeşlerimiz, duymayanlara duyursun. İnanamayıp somut ispatlar görmek isteyenler de bana sevk edilsin, birkaç dakikada somut ispatlarla onları ikna etmem mümkün.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 27.10.2018 20:49)

Bakın, sıcağı sıcağına bir gelişme…
Almış yine bir hanım kardeşimizi kontrole ve ona telkinler gönderiyor. O da yarım iradesi ile onunla savaşıyorken, ben anlayayım diye bana yazıyor. Tam olarak telkin almakta olduğu, zihninin yönlendirilmekte olduğu anlar bunlar… İki gündür bunu çok sayıda kişiye yaptı ama kullandığı cinlerin biri Müslüman oldu, diğerleri kesilip atıldı.

Bu hanıma cinleri rahat bırakmıyorlar da sigara içiriyorlardı. Sonra rahatladı hemen bıraktı sigarayı ama öncesinde ibrahim pehlivana yönlendirmiştim. Sonradan meydana çıktı ve anladık ki bu derece sigara karşıtı durmasının başka sebepleri varmış. Büyü yapacağı insanların bir eşyasına sahip olmalı imiş. Bu nedenle hiç değilse sigara kutularını ve çakmaklarını alıyormuş. “Şimdi burada söz ver, sigarayı bırakıyorsun. Bana da paketini ve çakmağını ver, yenilerini alma” diyormuş. Bu hanıma yaptığı muskayı iki gün önce çıkarttırdım ve o andan itibaren kendine geldi, her şeyi anladı, yayınlarımı biliyor ve yaşayan biri olarak her şeyin en iyi farkında olanlardan oldu. Şimdi bir ümitle bu hanımı yönlendirmek, yeniden kendisine gitmesini sağlamak ve bu vesile ile muskalarından yazıp taktırmak derdinde.

Ve savaşabilenin bile enerjisi bitiyor, zihni daralıyor ki zaten “hiç bir şey yapamazsam, cinlerimle uyuturum, msf’ye bir anda nefret duymalarını sağlarım” gibi teknikler de yapıyor. Üfürükçülerden UZAK DURUN. 
Birazdan müsait olunca bu hanıma gıyabında okuyacağım, bir anda bir şoktan uyanmış gibi olacak ve bana yaşadıklarını anlatacak. Bunun sayısız tekrarını yaşadım/gördüm.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 27.10.2018 20:51)

Neden “Üfürükçüler cinlerden daha tehlikelidir. Akıl almaz acılar içinde kalırsınız” deyip durduğumu anlayamamış olanlar bu ses mesajımı dinlesinler…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 27.10.2018 20:22)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 27.10.2018 20:46)

“Akademi’nin hizmeti yeni başlıyor. Bundan sonra küfrün temel kolonlarını da yıkacağız” deyip duruyorum ya birkaç senedir, sebepsiz değil… Allah’ın izni, piranın himmeti ile ve sizlerle birlikte yapacağız. Benim bir yazım, muhterem büyüğümüzün sözleri zan edilip bütün teşkilatımızda aynı gün okutulmuştu. Orada da demiştim ve büyüklerimiz de tasdik etmişlerdi:

– Kısa süre sonra küfür iyice hükmünü yitirmiş, hizmet etmek kolaylaşmış olacak. O zaman yapılan hizmetler, cihatlar, ibadetler, şimdi yapılanlar kadar kıymetli olmayacak.

Fırsatı kaçırmayın, hizmet edin, cihat edin, fani hayatı fani şeyler peşinde harcamayın. Önünüzde sonsuz bir hayat var.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 27.10.2018 22:12)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s