Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (183)

Ali Eren de fitnecilerin safında, kalbi onlardan yana münafığın biri…

Mehmet Fahri Sertkaya

Belki de hayatı boyunca hiçbir zaman şu yolumuzla kalbi bir bağı olmamıştır.

Halil Akdere kadar çirkin ve tahammül edilemez bir mahluk türü… Çoktan kalbi dönmüş, ehl-i küfürden yana saf tutmuş, Arif Ahmet bey ağabeyimiz tarafından bir defa gerçek yazılı yasaklama ile uzaklaştırılmış sonra geri kabul edilmiş ve şu sıralarda yine rahat durmayan Hüseyin Kumaş ile yakın ve birlikte iş tutuyorlar. Avukat Zeki çalışkan ile de ve merhum büyüğümüzün sık sık münafık dediği Cübbeli Ahmet ile de yakın ve birlikte türlü fitne işleri çeviriyorlar. Zeki doğrudan Yahudilere/Masonlara/Siyonistlere bağlı ve Cübbeli’nin Yahudilerin/Siyonistlerin eline düştüğünü de cümle alem biliyor, anlıyor.

Ali Eren, Halil Akdere ve iki kişi daha, 2016’daki sahte yasaklama mailinden önce, bir Ramazan gecesi merkeze gittiler. Büyüklerimize şikayet edip Akademi Dergisi’nin yasaklanması için mücadele ettiler. O günlerden sonra, üzerine geçen yıllar boyunca bu hususlara temas etmiştim. Vakti geldi bu kısmını ilk defa yazayım. O gün merhum Arif Ahmet bey ağabeyimiz, bunları huzura kabul etti, karşısına aldı. “Siz kimsiniz, ne halt ediyorsunuz?” ayarı çekti. Bunlar duvara çarptılar ve Ali Eren o günden beri pasif. Yazı yazmaktan ve cemaatimiz adına konuşmaktan/yazmaktan, yorum/değerlendirme yapmaktan men edildi.

Sözleri de mealen şöyleydi:

– Ben burada hz. üstazımızın himmetleri ile duruyorum. Siz kimsiniz, bunlarla uğraşmak sizin vazifeniz mi? Biz görmüyor muyuz? Biz cemaatimizin içindeki hainleri bilmiyor muyuz?”

Etrafındaki samimi olan büyüklerimizin de bunlara tavrı çok netti ve kararlı idi. Zaten o zamanları bilenler bilir, ben epeyi bir tavır almıştım ve bunlar epeyi bir haddi aşmışlardı. Yıllardır derim “Aslında kendileri yasaklanacaklardı o gece ama ilm-i siyaset ile geçiştirildiler” diye… Şimdi vakti geldi artık şunu da yazayım. Merhum Arif Ahmet bey ağabeyimiz mealen “Bundan sonra senin kaleminden cemaatimizle alakalı hiçbir şey çıkmayacak. Bundan sonra sen yazma.” dedi. O günden sonra Ali Eren nefsinin eline iyice düştü ki o günlerde yaptıkları bile zaten sadece münafıkların yapabileceği kadar düşükçe, adice işlerdi, sonrasında iyice fitneci hainlerle birlik oldu.

Zaten son zamanlarının fotoğraflarına bile baksanız, simasında bile çok sıkıntılı şeyleri iyice görebilirsiniz. Fotoğraflarına bakanlar bile titriyorlar. Kalbini ve içindeki çirkinliği görebilsek kim bilir nasıl da midemiz bulanır.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.10.2018 00:17)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s