Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (184)

Ahmet Aygın da fitneciler ile birlikte

Mehmet fahri Sertkaya

Aygın’ın üzerine çok oynuyorlar. Büyüğümüzün emirlerini alıp oynayan, bozup değiştiren, gerçeklerinin yerine yalanı koyan bu Ahmet Aygın. Bunu açıkça yapamıyor, çok belli etmek istemiyor ama bulduğu her fırsatı değerlendirip teşkilatımızı yanlış yöne kasten sevk ediyor.

Merkezle teşkilat arasında bağlantının sıhhatini kopartıyor. Zaman zaman muhterem büyüğümüzün “Hayır, olmaz” dediği şeyler bile bu Aygın’ın ihanetli nedeni ile teşkilata “Evet, yapıyoruz” şeklinde yansıyor. Bunun tam tersi de oluyor. “Evet, müsaadem var” denilen şeyler “Hayır, müsaade yok, bizimle alakası yok, uzak duruyoruz” şekline dönüyor. 2016’da ve içinde bulunduğumuz bu 2018’de Akademi Dergisi aleyhindeki sahte yazılı yasaklama ve Akademi’den men etme, uzak tutma ihanetlerinin tam merkezinde olan kişi işte bu Ahmet Aygın…

Aygın, avukat Zeki Çalışkan ve eski takipçilerimizin malumu olan, senelerce isimlerini andığımız bazı fitnecilerden oluşan bir fitneci grupla görüşüyor/paslaşıyor. Bu fitnecilerin sevk ve idaresinde Zeki Çalışkan ile Ahmet Aygın çok tesirliler, üstte geliyorlar. Hüseyin Kumaş da yine sözü geçen, üstte gelen fitnecilerden.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.10.2018 06:05)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s