Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (186)

Hain Ahmet Aygın, paslaştığı adamlardan birini aradı bu gün ve şu mealde konuştu:

Mehmet Fahri Sertkaya

– Akademi Dergisi’nin bu yayınlarının yanlış ve iftira olduğunu düşündürmeliyiz. İnsanlar bize iftira atıldığını düşünmeli. Ben onun için sana bir kaç yazı/belge göndereceğim, sen yayınlarsın, yayarsın. Bunlara saldırı yapamayız ya da herhangi bir engel de koyamayız. Tek yol, yalanlamak. Göndereceğim evraklarda büyüklerimizin benim hakkımdaki sözleri var. Bunları yayarsan herkes bana itibar eder.

Bel’am bin Baura da herkes tarafından çok methedilen birisi idi. Kimsenin dünü, bu gününe kefil değil. Kimsenin ayağı garantide değil. Kimsenin dünü için söylenenler bu gün temize çıkmanın delili değildir. Ahmet Aygın hakkındaki yayınlarımız kesin bilgilere dayanmaktadır ve yıllardır bu günleri bekliyoruz, o merkezdeki hainleri de temizleyeceğiz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.10.2018 15:43)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s