Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (187)

Savcı Mehmet Selim Kiraz’ı da Ankebut Ağı öldürdü

Mehmet Fahri Sertkaya

AKPKK’nin bütün pis işlerini çözmeye başlamış ve somut deliller de elde eder olmuştu. Süleyman Soylu’nun uyuşturucu baronu olduğunu, Erdoğan’ın nasıl pis işler çevirdiğini ta organ işine kadar görmüş ve sarsılmıştı. Üstüne, Mevlüt Çavuşoğlu’nun ihanetlerini de çözmüştü. Her şey iplik söküğü gibi meydana çıkıyordu. Çavuşoğlu hakkında tuttuğu notlarda “Kimin izni ile, kimden emir alarak” diye başlayan ve ihanetler zincirini çözen izahlar bile düşmüştü.

Savcı Mehmet Selim Kiraz bu bilgilere kısa sürede ve zahmetsiz olarak ulaştı. Kendisine başka bir vatansever ekip tarafından topluca evraklar/raporlar/kanıtlar verilmişti. Pek de dindar ve namuslu olmayan savcı Selim Kiraz’ın bunları hukuki zemine oturtup daha da ilerletmesi ve operasyon başlatması istenmişti. Bu ekip Selim Kiraz’a Allah rızasından, vatana/millete/insanlığa hizmetten bahsetmişti. Lakin savcı, bu bilgileri AKPKK organize suç, terör ve ihanet örgütünün aleyhinde kullanıp şantaj yaparak menfaat elde etmek yolunu denedi. Süleyman Soysuz’a bu maksatla kendisi ulaştı. Hayatının hatasını yapmıştı.

Şeytan’ın Konseyi’nin emrinde Türk milletine organize şekilde ihanet eden AKPKK’liler için çok tehlikeli biri haline gelmişti Mehmet Selim Kiraz ve ortadan kaldırılmalıydı. İş, yine bir Süleyman Soysuz işi… Kusursuz zan ettikleri bir cinayeti daha Soysuz uygulamaya döktü. Maksat/hedef başka, ortada gösterilen maksat/hedef/tiyatro bambaşkaydı. Paslaştıkları çok sayıda terör örgütünden biri olan DHKP-C’yi sahaya sürdüler.

O iki terörist kullanıldı. Neye alet edildiklerini bile bilmiyorlardı. Hedef DHKP-C için eylem yapmak değil, AKPKK için tehlikeli olmuş bir savcıyı ortadan kaldırmaktı. Bu iki teröristin Savcı Selim Kiraz’ı saatler boyunca rehin tuttuğu anlarda üstleri ile telefon görüşmeleri oldu. Basına da yansıyan bu husus çok tartışıldı ve “Bulgaristan ile Yunanistan’da mevcut bulunan üst seviye terörist yöneticiler ile görüşüldü” denildi. İşte o kişiler Süleyman Soysuz’a çalışan, onların yönlendirmesi ile sahadaki katilleri yönlendiren üst seviye terörist kişilerdi. Bu kadar uzattılar bu işi çünkü savcıyı konuşturup nasıl bir ağın içinde bulunduğunu, kimlerden nasıl evraklar/raporlar alarak bu işe girdiğini öğrenmek istediler. O kullanılan piyon teröristler üzerinden savcı sorguya çekildi. Arkasında kimler olduğu, bu bilgilere ve delillere nasıl ulaştığı öğrenilmek istendi. Ayrıca elindeki bilgi ve belgeleri nerede sakladığını öğrenmek zorundalardı. Bunun için bu kadar uzadı… Savcı, kendisine bu bilgileri kimlerin gönderdiği sorusuna cevabı hiç düşünmeden verecek kadar düşük biri idi, verirdi ama veremedi çünkü o evrakları ve delilleri kendisine kimlerin gönderdiğini kendisi de bilmiyordu. Sakladığı dosyaların yerini söylemedi. Hayatta kalması için tek çaresinin bu olduğunu biliyordu ama ilerleyen saatlerde daha fazla dayanamadı ve söyledi. Hemen ardından da vurulup öldürüldü.

Operasyonu yapan polis gücü içinde de hainler vardı. Adliye personeli içinde de vardı. Öncesinden çalışılmış, kusursuz yürütülmek istenen ama hep açık verilen S. Soysuz işi basit bir cinayetti bu.

Soysuz bu terör ağını da rahip Brunson üzerinden kullanabildi. Türkiye’deki hemen hemen bütün terör faaliyetlerinin arkasında rahip Brunson ve daha arkasında Şeytan’ın Konseyi var.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.10.2018 16:01)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s