Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (188)

Teröristler teslim olacaktı

Mehmet Fahri Sertkaya

Masum binlerce çocuğun Türkiye sınırları içinde, Memorial başta olmak üzere bazı hastahane zincirleri üzerinden organları için parça parça edildiğinin somut delillerini bile görmüştü savcı Selim Kiraz. Bir an önce vazifesini yapmak yerine bu Allahsız çeteye şantaj yapıp menfaat temin etme yolunu tutan ahlaksız/şantajcı savcı Mehmet Selim Kiraz, saatler sonra mecbur kalıp da dosyaları nerede sakladığını söyledi. Böyle olunca, Süleyman Soysuz’un emri üst seviye teröristlere gitti, onlar da telefon görüşmesi üzerinden bu iki piyon teröriste “Savcıyı vurun” dedi. İlk atış bile savcının kafasına idi ve ölümüne sebep oldu. Ardından bir kurşun da vücuduna sıkıldı. Art arda iki silah sesi gelince, savcı zarar görmesin diye kapının önünde bekleyen ve müdahale etmeyen polisler içeri girdi. O anda o teröristler polise silah doğrultmadı. Teslim olmak istiyorlardı. Sis bombası yoktu, görüntü açıktı ama polisler aldıkları talimat icabı iki teröristi vurdu. Bu hengamede savcının zaten ölmüş bedenine ve kafasına bile çok sayıda kurşun girişi oldu. Belki de “Savcı yaralı kurtulursa biteriz, siz bu işi çok sağlama alın” talimatı verilmişti ve bu kritik anda da Ankebut Ağı’nın ihanet çarkı işlemeye devam etti.

Çoktan öldüğü halde ağır yaralı imiş gibi gösterilerek hastahaneye kaldırılan ahlaksızın cesedinde toplamda on kurşun girişi olduğu, hastahaneye gelmeden vefat ettiği, ilk müdahaleyi yapan hastahane personeli tarafından el yazısı ile tutulan rapora yazıldı. Ahlaksız savcının otopsisi de düzmece ve arkasında Ankebut Ağı var. Hiçbir hukuk devletinde görülemeyecek hatta akıldan bile geçirilemeyecek bir şey olmuştu ve ahlaksız sefil savcının otopsi raporu hakkında gizlilik kararı çıkartılmıştı.

Basında “Otopsi raporu için neden gizlilik kararı alınır? Bitmiş bir hadise bu, sonuç belli. Kamuoyunun bunu bilmesinde, kurşunun hangi silahtan çıktığını öğrenmesinde ne mahzur var?” şeklinde tartışmalar yaşanmıştı.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.10.2018 17:13)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s