Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (190)

Bu, söylenecek söz değilken bir de yüksek sesle mi söyleniyorsun bunu?

Mehmet Fahri Sertkaya

Kendini kaybetme, köpürme, deli dana gibi dönme, sesin duyuluyor. “Bir bitmiyor it sürüleri. Birini öldürüyoruz, öbürü geliyor” demek, ne demek ulan Soysuz? Bu, söylenecek söz değilken bir de yüksek sesle mi söyleniyorsun bunu?

Ben sizi ikaz ettikçe, siz ciddiyetimizi ve gücümüzü kabullenmek istemediniz ve kızdırdınız beni. Etrafıma polisler göndermeyecektiniz, o dosyaları hazırlatmayacaktınız. Şimdi ise meydan sizin, siz bir vurduğunuzda biz işte böyle on vuracağız. Benim ya da ekibimden birinin üzerine bir pusu kurmaya niyetlenirken, önden kefenlerinizi hazırlayın. Bu sözümde de son derece ciddi ve kararlıyım. Zira bir hadsizliğinize daha tahammül etmeyiz.

Üç beş ay daha hayatta kalabilirsen çok şaşarım. Senin adın, akıbetin kıyamet sabahına kadar konuşulur. O kadar büyük bir soysuzsun.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.10.2018 17:40)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s