Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (196)

Süleymancılar anlatıyor: Süleymanlılara yakın olan savcı Selim Kiraz’ı AKPKK öldürdü

Mehmet Fahri Sertkaya

https://ok.ru/video/1476197945672

Aşağıda okuyacaklarınız 1 Nisan 2015 tarihinde Mehmet Fahri Sertkaya tarafından yazılmıştır: BU DA MODA OLDU. Savcı aslında çoktan ölmüş müydü? Çoktan ölmüş insanları, sanki hala yaralı ve hayatta imiş gibi, bir takım tiyatrolar çevirerek hastahanelere nakletmek de sanki AKP’nin bir tarzı oldu. Soma maden faciasında, göçük altında kalıp hem havasızlıktan hem de sıcaktan kavrularak çoktan ölmüş yüzlerce ceset, ağızlarına bir oksijen maskesi takılarak, yaralı imiş gibi çıkartılmışlardı. Öyle ki bazı cesetlerin elleri ve kolları tamamen düzeltilemediği ve kaskatı kesildikleri halde bu tiyatrolar sergilenmişti. Bu cesetlerin ambulanslar ile nereye götürüldüklerini, oralarda bekleşen yakınları bile öğrenememişlerdi. Cesetlerin hastahanelere götürülür gibi yapılıp da soğuk hava depolarına götürüldükleri daha sonra meydana çıkmıştı. Savcı cinayetinde de yine her şey soru işareti dolu. O silahlarla ve iki de bomba ile savcının odasına girebilen teröristler, devlet yetkililerinin dediği gibi, savcının kafasına 3 kurşun, gövdesine iki kurşun sıktılar ise, hem de yakın mesafeden sıktılar ise, nasıl hala hayatta kalabilmiş olabilir? Yok çoktan ölmüş ise, neden yaralı kurtarılmış tiyatrosu sergilenir? 1- Savcıyı hastaneye götüren sağlık ekibinin hareketleri çok tuhaf ve dikkat çekici ve abartılı. Kalp masajı yapmak istemeyen sağlıkçıya diğeri yapmasını söyleyip duruyor. 2- Hastahane yetkilisi, savcının kendilerine götürüldüğünde çoktan ölmüş ve hayati fonksiyonlarını kaybetmiş olduğunu açıkladı. 3- Sosyal medyada dolaşan bir takım iddialara göre, savcının otopsi raporunda sadece iki kurşun isabet ettiği yazıyormuş. 4- Savcının ölümü ile ilgili olarak neden bakanlar ya da başbakan değil de yurt dışındaki cumhurbaşkanı açıklamalar yaptı. 5- DHKP-C ile arasında hiçbir fark olmayan PKK terör örgütünü muhatap alıp anlaşmalar bile yapacak kadar düşmüş AKP, neden DHKP-C’yi muhatap almamak ve zaman kazanmamak için elinden geleni yaptı. Neden polis müdahalesi yapmakta acele edildi? 6- On binlerce lüzumsuz tipi korumak için masrafları devlet hazinesinden karşılanan on binlerce polis memuru ayırabilen AKP, neden bir ya da iki polis memurunu bu kadar hassas bir davaya bakan savcıyı korumaya ayırmadı? 7- DHKP-C’nin yayın organı olarak bilinen web sitesinde, savcıya hiçbir fiziki zarar vermedikleri, vermek niyetinde olmadıkları, kendisi ile oturulup sohbet edildiği ama bütün iyi niyetlere rağmen polisin operasyon yapmakta ısrarcı olduğu iddiası gerçek miydi? İstenilse o savcı oradan sağ kurtarılabilir miydi? 8- Savcıyı gerçekte kim vurdu? Niye vurdu? Neden yine bir sürü gizli kapaklı işler döndü? 9- DHKP-C içindeki MİT casuslarına neden maaş veriliyor? 10- DHKP-C’yi keklik gibi avlayabilecek vatansever emniyet ve istihbarat görevlilerini kimler önlüyor? #mfs Ayrıca bkz: – Rus elçiyi öldüren el Nusra’lı katil de sağ ele geçirilebilecek iken öldürüldü:
https://plus.google.com/+Akademidergisi/posts/Jxz1kz5UXBn

10 ayda 2 bin kere bile izlenemedi ve tek yorum dahi almadı. Telegram’dan birkaç tekrarla yönlendirme yapmasaydık, birkaç saate ülke gündemine oturacak iddialar içeren şu video, galiba 2 yüz kere bile izlenmeyecekti. Kaldı ki tıklanıp açılmayla bitmiyor, saniyeler sonra sanki sunucu meşgul de veri akmayıp kilitleniyormuş gibi bir hale getiriliyor. Yani bulanların, denk gelenlerin bile çoğu, izleyememiş oluyor. Bu ve benzeri yüzlerce videomuzun sansürlenmesi için yer geldi Youtube markası dünyanın gözleri önünde lekelendi, buna bile razı oldular, somut deliller bırakarak sansürlediler.

Türk milletinin acilen Youtube’dan, Gmail’den, Google’dan, Twitter’dan, Facebook’tan, Whatsapp’tan, Instagram’dan ve Android ile Windows işletim sistemlerinden kurtulması gerekiyor. Bunların hepsi Ankebut Ağı’nın parçaları/kısımları ve bir aşamada CIA’ya bağlanıyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.10.2018 19:27)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisiBir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s