Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (199)

O da bir münafık, fitneci ve hain: Hasan Arıkan…

Mehmet Fahri Sertkaya

Uzun zamandır sıkıntı veren biri olduğu halde mühlet verilmişti. Ayağı on seneden fazladır kayık ve batıp çıktığı anlar da oldu ama nihayetinde kaybetti. Çok kusurları görmezden gelinmiş ya da ikaz edilip düzeltilmişti. Lakin 3–4 sene kadar önce, merhum büyüğümüz Arif Ahmet bey ağabeyimiz hakkında gıyabında atıp tutacak kadar ileri gidince, üstazımız himmetini üzerinden kaldırmıştı. Onun ayağının kaymasına da hasedi, benliği ve ayrıca liderlik hırsı sebep oldu. Samimi bütün büyüklerimizin gözünde o da bir münafık, fitneci ve hain…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.10.2018 06.15)

Arif Ahmet Bey ağabeyimiz onun hakkında “Çok bekledik, çok sabır ettik. Nasıl biri olduğunu, içindeki münafıklığı, ikilik çıkarmak (liderliğe oynamak) istemesini bile bile katlanması zor oldu. Fakat mühleti vardı, hz. üstazımız ‘Bekleyin. Müdahale etmeyin’ emri vermişti, biz de müdahale için biraz bekledik.” buyurmuştu.

Hasan Arıkan, Kemal Kacar bey ağabeyimiz alemi değişip de Arif Ahmet bey ağabeyimizin idareye geçtiği süreçte de çok zorluklar çıkartmıştı. Büyük bir kararlılık ile Yahudilere/Masonlara çalışan hain Ahmet Aygın’ın tarafını tutmuş ve onun cemaatin başına geçmesini istemişti. Ahmet Aygın merhum büyüğümüze biat etmek zorunda kalınca o da mecburen tavrını/kararını değiştirdi ve Arif Ahmet bey ağabeyimizin idareye geçmesine razı oldu ya da hiç değilse öyle göründü.

Arif Ahmet bey ağabeyimizin alemi değişmeden önceki son yıllarda ise haddi iyice aştı. Merkezde, merhum büyüğümüz de orada iken yan odaya geçiyor, teşkilatımız mensuplarını topluyor, elini öptürüyor ve haddini aşarak konuşuyordu. İşte o sıralarda daha fazla tahammül edilmedi ve iyice haddi aştığı düşünülerek destur alındı ve tavır konuldu. Bu tavırlar da onun yine git geller yaşamasına, bocalamasına sebep oldu ve biraz zararını azalttı ise de kalbi çoktan münafık olduğu için uzun süre tesirli olmadı. İyice nefsine mağlup olup hain Ahmet Aygın’ın safına geçti. Aygın zaten çok evvelden ayağı kayık bir bölücü, fitneci ve münafık.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 29.10.2018 06.19)

Hasan Arıkan, Divan-ı Salihin’in nasıl kararlar aldığını biliyordu. Arif Ahmet bey ağabeyimizin başa geçeceğini, ardından yıllar sonra Alihan bey ağabeyimizin idarecimiz olacağını hep biliyordu. Buna rağmen ta o zamanlardan ayak sürüyebildi. Yetmedi, Arif Ahmet bey ağabeyimizden sonra Alihan bey ağabeyimiz geçince, bunu da görünce iyice çıldırdı, iyice nefsinin eline düştü.

Bu hallerde iken haddi daha da aşarak, dünya tarihinin en büyük hainlerinden, münafıklarından, zalimlerinden biri olup şeytanlığı yüzünden bile okunabilen, sıfatından pislik akan, fotoğraflarına bile bakılamayan BOP’çu Tayyip Erdoğan’a bile gitti. O sıralarda sık sık “Bu sistemde adalet yok, hukuk yok. Ben idareci olmalıydım. Ben baş olmalıydım” diye söylenip duruyordu.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 29.10.2018 16:20)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s