Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (200)

İşte 2016’daki ve 2018’deki Akademi Dergisi aleyhindeki sahte maillerin arkasında bu gerçekler ve bu hainler var

Mehmet Fahri Sertkaya

Organları için memleketimiz sınırları içinde, aslında kendisine ait hastahanelerde, on binlerce masum zavallı çocuğu parçalatacak kadar büyük bir Allahsız ve insanlık düşmanı olan, BOP kapsamında milyonlarca kişinin feci surette katledilmesine sebep olan, durmaksızın Müslümanlara ve Türklere ihanet eden Tayyip de ona şu mealde konuştu:

“Bizce de senin baş olman daha iyi olurdu. Sen daha iyi hizmet ederdin. Zaten isabetli kararlar aldığın belli, çünkü biz de sizi izliyoruz, görüyoruz. Biliyorsunuz, cemaatinizde bize karşı çıkışlar var ve bu durum hiç hoşumuza gitmiyor. Önce kendi yurtlarını korumalı kişi ki etrafa faydalı olabilmeli. Sonra eğer bu şekilde devam ederlerse hem onların başı ağrır hem de bir arpa boyu yol alamazlar. Sen akıllı birisin, düşün böyle giderse bunlar biter ama sen bize destek olursan biz de sana destek oluruz. Cemaatiniz de rahat nefes alır.”

Hasan Arıkan bu cümlelerden sonra hiç düşünmeden “İnşallah” diyebildi. Sonra bu münafığı kim tutabilir, iyice perişan hallere düştü. Halen Ahmet Aygın, Hüseyin Kumaş, Mustafa Akkoca, Ali Eren, avukat Zeki Çalışkan diye saysak, çok sayıda ahlaksız, yalancı, sefil, adi mahluk ile paslaşıyor. Zaten sadece Zeki Çalışkan ile ya da sadece Ahmet Aygın ile paslaşmak demek, bilerek ve isteyerek Masonluğa, içimizdeki İsrail’e, Siyonizme, CIA’ya çalışmak demek. İşte 2016’daki ve 2018’deki Akademi Dergisi aleyhindeki sahte maillerin arkasında bu gerçekler ve bu hainler var.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 29.10.2018 06:22)

Metafizik tarafı ile ilgilenenler için yazayım. Hasan Arıkan davamızdan o kadar kopuk ve davamızın düşmanları tarafından o kadar ümit beslenen bir hain ki onu korumak için o bildiğiniz hahamlar ve İbrahim Pehlivan derin teknikler uyguluyor. Yolumuzun sözde büyük bir hocası olarak bilinen Hasan Arıkan’ı, bu dinin/ümmetin ve insanlığın düşmanı olan o hahamlar korumak için çırpınıyor. O hahamlarla birlikte iş tutan ultra taktik münafık İbrahim Pehlivan da sahip olduğu şeytani ilimlerle/tekniklerle büyük destek veriyor. Pehlivan’dan da yol AKPKK’ye, Zeki Çalışkan’a, 13’ler Meclisine hatta 3 Kabbalacı Haham konseyine çıkıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 29.10.2018 07:59)

Hasan Arıkan’ın münafıklığı apaçık surette gözler önünde değil midir?

Herkes biliyor ki Antalya’da Belediye seçimlerinde AKPKK’ye oy vermemek için CHPKK’ye oy verdik.

O anda AKPKK’nin adayı Menderes Türel’di ve Sabetaycı gizli Yahudi birisi… Müslüman Türkler için son derece tehlikeli ve zararlı birisi. Çevresi/ekibi de öyle… CHPKK’nin adayı bile bundan daha ehvendi ve karar alındı, CHPKK’nin adayına oy verilip bu Sabetaycı ihanetine dur denildi.

On senedir ben “Bütün siyasi partiler aynı alfabenin harfleri. Yok birbirlerinden farkları. Gönlümüzde hiçbiri yok. Bizim bir siyasi partimiz yok. Biz partiler üstüyüz. Hangisi ile istersek onunla yol alırız, sonra yine istediğimiz bir diğerini tercih ederiz ki demokraasi denilen küfür sistemi bunun üzerine kurulu bir sistemdir. İstediğin an, istediğine, izah bile yapmak zorunda kalmadan oyunu vermek üzerine kuruludur. Biz bütün partileri küfrün partisi görüyoruz. Birine bile İslami desek dinimiz yıkılır. İslam’da demokratik seçim sistemine cevaz yok. Bilen bilmeyen herkesin seçip seçilmesine asla cevaz yok. Bu, müslümanların felaketi olur. Her iş ehline verilir, danışılır.” deyip duruyorum. Ayrıca mevzuyu dar’ül harbe bağlıyorum. Dar’ül harb fıkhına tabi olunarak bir küfür devletinin idari sistemi karşısında nasıl harp hileleri yapılabileceğine bağlıyorum. Öyle ki artık nerede ise bütün Türkiye’nin kulağına değdi bu anlatımlarım. Memleketin okur yazar takımı görünüp de cemaatimizi anlamayanlardan tutun da başka bozuk cemaatlerin kendini alim zan eden boş tenekelerine kadar herkes bunlardan tesirlenip ister istemez ayara girmeye ya da hiç değilse susup karışmamaya başladı.

Pekiyi şu kadar ilmi, idraki, izanı yok mudur ki Hasan Arıkan tam da o kritik süreçte “CHP’ye oy verilmesi kararı hiç doğru değildir” deyip divan-ı salihin tarafından yönetilen büyüklerimize sert muhalefet yapar ve AKPKK’ye oy verilmemesine çıldırır? Bir de “Ben hz. üstazımızdan duydum, CHP’ye oy vereninin dinden çıkacağını buyurdu” diye hz. üstazımız adına sözler uydurur? Bilmez mi ki hz. üstazımız alemi değişmeden önce bağlılarından birinin CHP’den aday olmasını istemiş ve o bölgedeki bağlılarına da o seçimde CHP’ye yani o adaya vermelerini istemiştir?

AKPKK sürecinde şunca yaşanan ihanetleri, şehitleri, katliamları, terör hadiselerini, ayakkabı kutularını, vurgunları, soygunları, ahlaksızlıkları, yalanları, iftiraları, bakara makaraları, şeytanlaştıklarından sıfatına bakılamayan acayip mahluk türünü, ibneliğin bile serbest bırakılışını, zinanın, evlilerin zinasının, domuz etinin bile serbest bıraklışını ve dine/itikada kurulan tuzakları hiç mi görmez ve bunlara hep dinimizin, değerlerimizin alet edildiğini hiç mi görmez de üstüne geçen bunca sene sonra hala gönlü AKPKK’den yana olabilir? Bu apaçık münafıklık değilse, biri bana anlatsın, nedir?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 29.10.2018 08:43)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s