Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (201)

Görüyor musun operasyonu Tayyip? Gör, gör… Bak buna “operasyon” denir.

Mehmet Fahri Sertkaya

Soysuz’a dikkat et, çok vurdum, dağıldı. İyice uyuşturucuya sarıldı. Yalnız bırakmayın şunu. Bir köşede uyuşturucu krizinden öte tarafa hesap vermeye geçerse, zaten yerlerde olan imajınız büyük bir çizik daha alır. İyi alıştınız sahte otopsi raporlarına ama biz “Bu rapor da sahte, uyuşturucu baronu olan Soysuz, uyuşturucudan öldü” der, duyururuz.

Haydi şimdi sistemimiz içinde bir ihanet faaliyeti daha yapın ve Akademi Dergisi aleyhinde yazı dolaştırın maille… Belki inanan, kanan olur.

Bil ki benim adım mfs ve yıllardır bu günü, destur verilmesini bekliyorum. O mail işlerini çevirenlerin, elleri değenlerin ellerini binbir yerinden kıracağım. Siz asılıp gideceksiniz, üstüne asır geçecek ama intikamım konuşulacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 29.10.2018 08:50)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s