Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (208)

Erdoğan, dinde güncelleme ve münafık Hasan Arıkan’a gönderme

Mehmet Fahri Sertkaya

Vatan haini, Türk/İslam düşmanı, baba tarafından Rum, anne tarafından Yahudi kökenli ve Masonluk ile Siyonizmin piyonu olan Recep Tayyip Erdoğan, üstlerinden aldığı talimatlar icabı mezhepsizlikten sonra bir de güncelleme dayatmaya kalkmış ve Müslüman kesimlerin tamamının sert tepkisi ile karşılaşmıştı.

Münafıklığını, hainliğini ve Türk/İslam düşmanlığını bu derece müşahhas/somut surette gözler önüne seren bu çıkışlarından sonra, karşılık olarak muhterem büyüğümüz Alihan Kuriş bey ağabeyimizin de sert ve kararlı çıkışları/sözleri olmuştu.

Bir gün yine merkezimizde, AKPKK’nin bu derece haince eylem ve söylemlerini mevzu edip bu ihanetleri durdurmak mücadelesi kapsamında konuşurken muhterem büyüğümüz Alihan Kuriş bey ağabeyimiz, tam da Hasan Arıkan’ın gözlerinin içine bakarak ve işaret parmağını da o münafığa doğru doğrultarak ve ikaz eder ya da “Seni biliyorum” der gibi bir tavırla mealen şöyle buyurmuştu:

– Erdoğan’ın bu sözleri, daha öncesinden beri iman sahibi olmadığının, bu dine, bu ümmete, bu Müslüman millete hasım olduğunun ispatıdır. Daha öncesinden o güne kadar Müslüman olduğunu düşünenler için ise, o gün o sözleri itibari ile Müslüman bilinemeyeceğinin somut ispatıdır.

Tesir etti mi ya da eder mi? Elbette etmedi ve etmez. Kalpte nifak olduktan sonra, nefis ve şeytanları onu bu kadar avucuna düşürdükten sonra hz üstazımız karşısına çıkıp “Kendine gel” dese bile tesir etmez. Dinlemez, dinleyemez. Doğru yola dönemez. Bu münafık son seçim kararlarını da diline doladı ve AKPKK organize, suç, terör ve ihanet örgütüne yardım ve yataklık suçu işlemedik, dünyamızı ve ahiretimizi yıkmadık hatta herkesi uyandırmak ve memleketi, Müsümanları muhafaza etmek istedik diye çıldırdı. Söylenip durduğu sözler, kale bile alınmayacak basitlikte ama münafıkça sözlerdi.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 30.10.2018 00:00)

O eşkıyaca tavırlardan sonra muhterem büyüğümüz “Bu tavırları görmüş bütün müesseselerimiz hukuki zeminde hak arayacaklar. Davalar açın, üstüne düşün, peşini bırakmayın” buyurmuştu.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 30.10.2018 00:11)

Herkesin farklı farklı mesajlar atarak sorduğu aynı soru var. Buradan cevap vereyim.

Evet, yazılı yasaklamalar çıkacak. Bunlar mailden dolaştırılanlar gibi sahte olmayacak. Cemaatimizin mensuplarının sarsılabileceği tarzda yasaklamalar olacak bunlar ve yazılı surette elden dolaştırılacak. Şu anlar itibari ile yazıldığını, kararın çıktığını ama ilan edilip dağıtıma/dolaşıma girmesinin birkaç günü bulacağını duydum. Bakalım, birkaç güne her şey netleşir ve sonra ardı da gelir. Üç beş kişi ile kalmaz bu temizlik…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 30.10.2018 00:16 )
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s