Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (212)

Ne oldu Zekiciğim, paniktesin? Ateş bastı mı, çöküyor mu sistemin? Yine gülüp geçemiyorsun? Nerede o kibirli, utanmaz gülüşlerin?

Mehmet Fahri Sertkaya

Herkes öğrendi mi gizli bir Hristiyan ve Misyoner olduğunu? UKİD’in aslında neler yaptığını? IHH’yı da iyice açıp anlatayım mı?

İçimizde bulunurken sana ve aslında senin üzerinden Masonluğa, İsrail’e, Siyonizme ve Hristiyan örgütlerine çalışan hainler ifşa oluyor diye aklın çıktı mı?

Reis de reis deyip durduğun zavallı herif nerede? Kendi derdine mi düştü? Yok mu yanında, elinden bir şey gelmiyor mu?

Neyse sıkma tatlı canını, takıl sen de S. Soysuz’a, o da toz takılıyor, sen de… Beraber tozlanın, kafayı dağıtın. Yapabileceğiniz başka bir şey kalmadı zaten.Lakin Numan’ın kerhanelerine gitmeyin, YİT affetmez 😄

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 30.10.2018 06:13)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s