Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (214)

Hem 13’ler Meclisi üyesi hem de Şeytan’ın Konseyi’nin üyesi olan Haham Ben Abrahamson ile Tayyip Erdoğan ve Cübbeli Ahmet münafığı bir araya gelip kaos planında Cübbeli’nin üzerine düşen kısımları konuştular

Mehmet Fahri Sertkaya

Cübbeli, itikadi meselelerde bu sıralar çok konuşacak, aleyhte gibi gözükecek AKPKK’ye, İsrail’e, Misyonerlere v.s. vuracak ama sağ gösterirken yine bu millete sol vuracak. Yine Türk/İslam düşmanlarına çalışacak. Abrahamson konseyden gelen emirleri, kaos planlarını konuştu. Detaylara girdi. Cübbeli’ye “Burada sana çok iş düşüyor” dedi.

Cübbeli de “Zaten bu Akademi Dergisi hiç durmuyor. Sürekli bir şeyler yazıyor. Biz de Akademi Dergisi’ni bitirmek için onun oynadığı gibi oynarız o zaman. Zaten istihbaratlar bizim elimizde. Birkaç doğru çıkış yaparsak güven kazanırız, halkın dikkatini çeker, kalabalıkları Akademi Dergisi’nin elinden alırız, yönlendirebiliriz. O aksi yönde güç oluşturuyorken biz de böyle yaparız. Onun söylediklerini boşa çıkartır, bizim söylediklerimizde de doğruları kısmen söyler, alttan alttan işimizi devam ettiririz. Ben yine hadiseleri önceden bilen, keşfi açık bir hoca gibi görünürüm.” mealinde konuştu.

Türkiye’yi karıştırmaya yönelik konseylerden gelen bütün emirler detaylıca konuşuldu. Hatırlarsınız, ifşa ettiğimiz Mehmet Haberal’ı ABD Dışişleri bakanı Pompeo gizlice gelip kaçırmıştı. Vatan haini ve gizli Yahudi ve gizli Mason Numan Kurtulmuş ile Pompeo konuşmuştu. Uçakta yapılan o gizli görüşmede Pompeo kaos planlarını Numan’a iletmişti.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 30.10.2018 22:25)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s