Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (216)

Hangi taşın altına bakılsa orada fitneci olarak Zeki Çalışkan var

Mehmet Fahri Sertkaya

Şu gerçeği de yazıp duyurmanın vakti geldi.

Sinan Akkuş sahte profili dahil onlarca başka sahte profil kullanarak şahsım ve Akademi Dergisi hakkında en insanlık dışı ifitraları atıp tutan, şeytanları kıskandıracak derecede bir sinsilik, fitnecilik ve adilik ile karşımda birkaç senedir çırpınıp duran ama yine de hiçbir şey yapamayıp çaresiz kalan kişinin gerçek adı Kenan Akkuş’tur.

Gerçekten akıl sağlığı bozuk olduğuna dair raporu olan biridir. Kendisine ait gerçek raporun üzerinde oynama yapıp üst kısımlarına benim kimlik bilgilerimi eklemiş ve Salih Meydan ismi ile sahte Facebook hesabı açarak yaymış kişidir. Bu hesap, sahte olduğuna dair yapılan bildirimlerden sonra Facebook tarafından kapatıldı.

Önceleri benimle, iş olsun, gırgır olsun diye uğraşmaya başlayıp sonra iyice hased eden, iyice çirkinliğe saran, zaten şeytanlaşmış olduğundan yerinde duramayıp çok kimselere bulaşan, her aşamada iyice şeytanlaşan bu mahluk türüne daha sonra avukat Zeki Çalışkan el attı. Aslında Zeki ile hiç uyumlu değiller ve Kenan Akkuş azılı ve kuralsız bir Tayyip karşıtı ama “Kimsenin durduramadığı şu mfs ile bu deli iyi uğraşıyor. Dur ben şununla paslaşayım” tarzı yaptı ve çok büyük rakamlar olmasa bile para da verdi.

Şahsım hakkındaki sahte deli raporu işinin arkasında Sinan Akkuş üzerinden yine avukat Zeki Çalışkan var.

Hangi taşın altına bakılsa orada fitneci olarak Zeki Çalışkan var.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 30.10.2018 23:37)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s