Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (217)

Bu gece, çok güvendikleri ve epeyi vasıflı/bilgili olan cinlerinden 215 yaşında olanı Müslüman oldu ve adını Salih Furkan koyduk

MehmetFahri Sertkaya

Onun ardından gönderdikleri 413 yaşındaki Ketim isimli cin de az önce Müslüman oldu ve ona da İsmail Eyyub ismini verdik.

Hala cinlerden, sihirden/büyüden medet umup da boşa uğraşıyorlar. Gelenler ya Müslüman oluyor ya doğranıyor. Sadece dün dört cinleri öldürüldü. İkisi kalbinden vuruldu, ikisinin boynu vuruldu.

Bütün bunları, o alemle irtibatı olanların birkaç dakikada doğrulayabilmesi mümkün.

Onlara, neye uğradığını şaşırıp sihir/büyü ile bizi durdurmak isteyenlere tavsiyemiz:

– Daha da gayrete gelin, sizler en seçmece cinleri gönderin, bizler ya ortadan kaldırıp zararlarına mani olalım ya da hidayetlerine sebep olalım. Böyle böyle bütün cinler alemi tepe/üst kadrodan aşağı doğru Müslüman olacak gibi:)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 30.10.2018 23:52)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s