Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (220)

Ankebut Ağında bir kritik isim: Berat Albayrak

Mehmet Fahri Sertkaya

Erdoğan, Cübbeli, Haham Ben Abrahamson buluşup görüştükten sonra Abrahamson çıkmadan önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile de hususi olarak görüştü.

Berat Albayrak Şeytan’ın Konseyi’ni de 13’ler Meclisini de biliyor, bilerek ve isteyerek onlara çalışıyor. Ankebut Ağı içinde çok özel bir yeri var. Zan edilir ki pek çok isimden daha aşağıdadır ama öyle değil… Ağ içindeki yeri vatan haini Mevlüt Çavuşoğlu’ndan bile yukarıdadır.

Öyle ki ağlarını darmadağın ediyoruz diye Türkiye’de kaos çıkartmak gibi ani bir planı devreye almasalardı, ilerleyen süreçte Erdoğan’dan sonra Berat Albayrak’ı Türkiye’nin başına getirmek niyetindelerdi. Berat’ın Erdoğan’a damat olması bile aslında Şeytan’ın Konseyi’nin kararı.

Fotoğraf: Haham Ben Abrahamson ve gizli Yahudi Adnan Oktar

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 31.10.2018 08:11)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s